Odpowiedz

Re.: Moje ING Mobile Android

Oni nie sa w stanie nic zrobic z ta optymalizacja bo... ta aplikacja jest napisana w JavaScript i tylko opakowana, zeby udawala aplikacje na przyklad Androida - a ze JavaScript sam w sobie jest wolny, to w przypadku androida dziala na wirtualnej maszynie Java, wiec powolnosc i mulowatosc sie kumuluje wiec takie troche LOL i trolololo Emotikon: Bardzo szczęśliwy

Odpowiedz
0 Lajków
wojciech
Główny rachmistrz I
Główny rachmistrz I icon
245
89
02-03-2016
Wiadomość 41 z 91 (12 210 wyświetleń)

Re.: Moje ING Mobile Android

No działa wolno, dużo jej brakuje do tej starej... no ale już, obecna wersja MojeING na moim androidzie 5.0.1 działa juz jako tako. Parę tam błędów już znalazłem w stylu guzik nie działa albo brak możliwości wysłania napisanej wiadomości/opinii do banku ;-), ale ok.

 

Natomiast bardzo boli to, że że mogę mieć aktywnej tej apki na 2 urządzeniach, bo uwierzytelnienie drugiego wywala to pierwsze... Ja chcę korzystać z tej apki i na tel i na tablecie, wymiennie.

No i powiadomienia - dopisuję się do prośby o możliwość wybierania sygnału powiadomienia i wibracji. Prawie każda mądrzejsza apka na androida na to pozwala, właśnie po to, żeby móc sobie jej powiadomienia jakoś wyróżnić. Brak tych opcji w ING powoduje że korzysta z systemowych ustawień, czyli jest w jednym worku z całym "badziewiem" które też wali jakieś swoje powiadomienia i nie pozwala ich ustawiać (co najwyżej wyłączać). Wszystko co ważne mam w telefonie poustawiane, że po zachowaniu telefonu (dźwięk i jego rodzaj / wibracja) już wiem o co biega, a tutaj... cóż, mam tę samą rekację na jakieś głupie **beep**oły z jakiejś gry, na marketingowe info ze sklepu samsunga i... na wiadomości z banku! Trochę nie licuje ;-) A osobiście i tak ustawiłbym samą wibrację, albo wręcz tylko notyfikacje na belce, bez dźwięku i wibracji zupełnie, bo mnie drażni jak zawsze przy płaceniu kartą w sklepie jeszcze mi coś gra w kieszeni ;-)

 

Pozdrawiam

Odpowiedz
0 Lajków
Blofeld
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
3
1
05-11-2016
Wiadomość 42 z 91 (12 191 wyświetleń)

Re.: Moje ING Mobile Android


lukcorp pisze:
I jak po prawie pół roku z tą optymalizacją bo jakoś dalej jest strasznym mułem.Ale pani Natalio to straszne że nie zamierza cię nic robić z dźwiękiem powiadomień a wystarczyła by mała opcja wyłącz dźwięki powiadomień

To zależy od ustawień telefonu - jeżeli masz włączone dźwięki w komórce to również dla powiadomień push są włączone. Jeśli dźwięki masz wyłączone to również pushe przychodzą bez dźwięku.





-----------------
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
AgnieszkaBin
Moderator
Moderator icon
772
171
04-09-2015
Wiadomość 43 z 91 (12 139 wyświetleń)

Re.: Moje ING Mobile Android

Takie pytanie "filozoficzne" - a może ktoś chce mieć włączone dźwięki i powiadomienia a jedynie nie słyszeć (ale widzieć) powiadomienia z ING? Ja wiem, to jest tak bardzo nieprawdopodobny przypadek i na pewno Reprezentacyjna Grupa Testerów nie potrzebowała czegoś takiego bo była zachwycona Wspaniałymi Bąblami Emotikon: Język

Odpowiedz
0 Lajków
wojciech
Główny rachmistrz I
Główny rachmistrz I icon
245
89
02-03-2016
Wiadomość 44 z 91 (12 097 wyświetleń)

Re.: Moje ING Mobile Android

Jakoś w starym systemie nie było dźwięku bo nic fajnego jak płacisz przy kasie a coś ci gra w kieszeni ale widocznie w tym banku nikt tego nie rozumie i nie dam lajka bo mi się nie podoba pani odpowiedz
Odpowiedz
0 Lajków
lukcorp
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
48
4
23-04-2016
Wiadomość 45 z 91 (12 095 wyświetleń)

Re.: Moje ING Mobile Android


Blofeld pisze:

No działa wolno, dużo jej brakuje do tej starej... no ale już, obecna wersja MojeING na moim androidzie 5.0.1 działa juz jako tako. Parę tam błędów już znalazłem w stylu guzik nie działa albo brak możliwości wysłania napisanej wiadomości/opinii do banku ;-), ale ok.

 

Natomiast bardzo boli to, że że mogę mieć aktywnej tej apki na 2 urządzeniach, bo uwierzytelnienie drugiego wywala to pierwsze... Ja chcę korzystać z tej apki i na tel i na tablecie, wymiennie.

No i powiadomienia - dopisuję się do prośby o możliwość wybierania sygnału powiadomienia i wibracji. Prawie każda mądrzejsza apka na androida na to pozwala, właśnie po to, żeby móc sobie jej powiadomienia jakoś wyróżnić. Brak tych opcji w ING powoduje że korzysta z systemowych ustawień, czyli jest w jednym worku z całym "badziewiem" które też wali jakieś swoje powiadomienia i nie pozwala ich ustawiać (co najwyżej wyłączać). Wszystko co ważne mam w telefonie poustawiane, że po zachowaniu telefonu (dźwięk i jego rodzaj / wibracja) już wiem o co biega, a tutaj... cóż, mam tę samą rekację na jakieś głupie **beep**oły z jakiejś gry, na marketingowe info ze sklepu samsunga i... na wiadomości z banku! Trochę nie licuje ;-) A osobiście i tak ustawiłbym samą wibrację, albo wręcz tylko notyfikacje na belce, bez dźwięku i wibracji zupełnie, bo mnie drażni jak zawsze przy płaceniu kartą w sklepie jeszcze mi coś gra w kieszeni ;-)

 

Pozdrawiam


Dziękujemy za Twoją opinię. Zachęcamy do dalszego korzystania i dzielenia się swoimi uwagami. Są dla nas bardzo ważne. Cały czas rozwijamy nową aplikację i pracujemy nad wprowadzeniem kolejnych rozwiązań.
Aplikacja działa na jednym urządzeniu ze względów bezpieczeństwa.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
MartaK
Były moderator
Były moderator icon
672
176
04-09-2015
Wiadomość 46 z 91 (12 089 wyświetleń)

Re.: Moje ING Mobile Android


MartaK pisze:

Aplikacja działa na jednym urządzeniu ze względów bezpieczeństwa.


Pani Marto! Proszę nam, maluczkim wyjaśnić jakie to względy bezpieczeństwa ma Pani na myśli? Bo rozumiem, że idąc tym samym tokiem rozumowania za niedługo dostęp do Wspaniałego NiemojegoING też zostanie ograniczony do jednego komputera, który będzie trzeba zarejestrować w placówce jako TajneSuperBezpieczneUrządzenie? A moze to będzie tylko ten śmieszny terminal w punktach?

(tak, to był sarkazm a Pani odpowiedź jest bezdennie głupia - i tak, to i tak było eufemistyczne określenie)

Odpowiedz
0 Lajków
wojciech
Główny rachmistrz I
Główny rachmistrz I icon
245
89
02-03-2016
Wiadomość 47 z 91 (12 085 wyświetleń)

Re.: Moje ING Mobile Android

Może ja spróbuję: Moje ING Mobile w odróżnieniu od poprzedniej aplikacji wkrótce będzie obsługiwać płatności HCE - i w tym sensie ING Bank ma rację ograniczając możliwość korzystania z Moje ING Mobile do jednego urządzenia mobilnego. Wyobrażam sobie, że moje dziecko idzie do sklepu z moim drugim telefonem kupić sobie coś na co nie chciałem mu pozwolić, albo zostawiłem służbowy telefon w pracy i ktoś sobie zrobił zakupy na moje konto. To ma sens.
Odpowiedz
0 Lajków
HansHawk
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
36
5
30-09-2016
Wiadomość 48 z 91 (12 068 wyświetleń)

Re.: Moje ING Mobile Android

A jak zostawisz swój pierwszy telefon?Ogólnie bez sensu a skąd będzie znał twój pin przelew na nieznane konto i tak dostaniesz sms-a na swój numer
Odpowiedz
0 Lajków
lukcorp
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
48
4
23-04-2016
Wiadomość 49 z 91 (12 064 wyświetleń)

Re.: Moje ING Mobile Android

Równie dobrze może nastukać kilka stówek bez pinu - transakcje do 50 zł, prawda?
Odpowiedz
0 Lajków
HansHawk
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
36
5
30-09-2016
Wiadomość 50 z 91 (12 060 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Re.: Nowe konta w ING

A kiedy jakaś sensowna opcja na płacenie kartą w walutach obcych?

28-03-2024
Re: Kupno biletów przez CarPlay - czy to żart

Czyli dobrze rozumiem? W końcu przyznaliście, że Wasz sposób wprowadzenia obsługi CarPlay jest obecnie całkowicie bezużyteczny?

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy