Odpowiedz

Re: Re.: Garmin Pay

Odpowiedz
0 Lajków
mareckiabc
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
6
0
04-10-2019
Wiadomość 61 z 72 (20 285 wyświetleń)

Re: Re.: Garmin Pay

Chyba wiedzą co piszą ;-)

gusioo
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
17
1
07-02-2019
Wiadomość 62 z 72 (20 277 wyświetleń)

Re: Re.: Garmin Pay

Aktualizacja oprogramowania w zegarku zrobiona?

 

Jaka werska FW?

 

Forerunner 645 Music

Powinno być 6.20

Odpowiedz
0 Lajków
tomekch
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
23-10-2019
Wiadomość 63 z 72 (19 954 wyświetleń)

Re: Re.: Garmin Pay

Tak jest 6.20
Teraz po nowym zainstalowaniu aplikacji zegarek nie łączy się z aplikacją.
Odpowiedz
0 Lajków
mareckiabc
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
6
0
04-10-2019
Wiadomość 64 z 72 (19 947 wyświetleń)

Re.: Garmin Pay

Już drugi raz podczas płatności Garmin Pay terminal informuje mnie "Spójrz na telefon"
Tymczasem na telefonie brak jakichkolwiek informacji (brak też po uruchomieniu Moje ING czy Connect)
Stało się to przy kwotach dwieście-kilkadziesiąt zł (nie przekroczone limity) oryginalna karta (nie przez zegarek) płaci prawidłowo. Dwa rożne sklepy, oba zdarzenia dzieliło kilkanaście dni i wiele (prawidłowych) płatności zegarkiem.

Zegarek nie pokazuje żadnych błędów, obraz karty znika z wyświetlacza jakby wszystko przebiegło prawidłowo, tymczasem terminal wyświetla taki komunikat cały czas i oczekuje płatności zbliżeniowej.
Jakieś pomysły co to może być?

(Szczęśliwie tym razem miałem ze sobą portfel/ telefon. Co będzie następnym razem?) Emotikon: Smutny
Odpowiedz
0 Lajków
igi
igi
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
2
0
28-10-2019
Wiadomość 65 z 72 (19 822 wyświetleń)

Re.: Garmin Pay

Dokładnie, mam ten sam problem. Nie po to mam zegarek, żeby spoglądać na telefon. W PKO taka sytuacja się nie zdarzyła.

Odpowiedz
0 Lajków
gusioo
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
17
1
07-02-2019
Wiadomość 66 z 72 (19 819 wyświetleń)

Re: Re.: Garmin Pay

@igi @gusioo prawdopodobnie problem jest na terminalu. Proszę napiszcie do nas przez wiadomość w Moim ING. Będziemy potrzebować datę, miejsce, godzinę transakcji, komunikat z terminala. Wtedy będziemy mogli przeanalizować te komunikaty wspólnie z organizacją Visa.



-----------------
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Jeśli chcesz szybciej uzyskać odpowiedź, zachęcamy Cię do kontaktu na czacie w Moim ING lub skorzystania z Wirtualnego Asystenta.
Odpowiedz
0 Lajków
MonikaC
Moderator
Moderator icon
685
125
04-09-2015
Wiadomość 67 z 72 (19 796 wyświetleń)

Re: Re.: Garmin Pay

Za moment postaram się znaleźć informacje o transakcjach i napiszę przez Moje ING. 

Ale:
W tych samych sklepach - prawdopodobnie (?) na tych samych terminalach zdarzało mi się płacić poprawnie i bez żadnych problemów. 


W pierwszym odruchu nawet myślałem, że to jakaś próba dodatkowej autoryzacji na telefonie wymuszana co jakiś czas.

Ale po pierwsze telefon milczał, po drugie kłóciłoby się to z ideą płatności zegarkiem: bez portfela i bez telefonu. 

Odpowiedz
0 Lajków
igi
igi
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
2
0
28-10-2019
Wiadomość 68 z 72 (19 793 wyświetleń)

Re: Re.: Garmin Pay

Czy planujecie uruchomienie Garmin Pay dla kart firmowych?

Trwa teraz promocja dla klientów (również firmowych) 200 zł rabatu na zegarki Garmina. Kupiłem, ale Garmin Pay nie działa bo jestem klientem firmowym. Zawiodłem się...

Odpowiedz
0 Lajków
Konradzio
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
31-08-2020
Wiadomość 69 z 72 (17 808 wyświetleń)

Re: Re.: Garmin Pay

Obecnie nie planujemy wdrożenia usługi Garmin Pay dla przedsiębiorców, ale nie wykluczamy tego w przyszłości. 



-----------------
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Jeśli chcesz szybciej uzyskać odpowiedź, zachęcamy Cię do kontaktu na czacie w Moim ING lub skorzystania z Wirtualnego Asystenta.
Odpowiedz
0 Lajków
IlonaU
Moderator
Moderator icon
1149
226
07-06-2017
Wiadomość 70 z 72 (17 772 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Wpłatomat zjadł wpłatę

Witam,czy jest szansa przesłać również moją reklamację?Wplacane ponad 4000 złotych,nr reklamacji 104484/062026.

Dziekuje 

05-06-2026
Re: Re.: Zgłoszenie REK-1949: Błędy integracji, KSeF i blokada rozliczeń – prośba o pomoc w rozwi...

Tak, dziękuję. Otrzymałem odpowiedź, która jest dla mojej sprawy klasycznym, korporacyjnym "pocałunkiem śmierci":

Dzień dobry,
w odpowiedzi na Pana zgłoszenie chcielibyśmy poinformować, że zgłoszenie zo
...

05-06-2026
Re: Re.: Pożyczka online - problem techniczny

Tu nie mamy możliwości sprawdzenia dla Ciebie informacji po naszej stronie. Prosimy skontaktuj się z nami na czacie w bankowości internetowej lub naszą infolinią pod numerem: 32 357 00 69 tam umówimy

...

05-06-2026
Najbardziej pomocni użytkownicy