Odpowiedz

Blik 2 telefony

Witam,

Czy jest możliwość zainstalowania w korzystania z blika na 2 urządzeniach jednocześnie? Np. Tel na androidzie i iPhonie? Czy tylko na jednym urządzeniu. Konto będzie takie samo.
Odpowiedz
0 Lajków
Sikor87
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
18-06-2018
Wiadomość 1 z 4 (18 533 wyświetleń)

Re: Blik 2 telefony

Możesz maksymalnie trzy urządzenia dodać do zaufanych - co oznacza, że aplikację mobilną wraz z BLIKIEM możesz mieć np. na trzech telefonach. Na każdym urządzeniu skorzystasz z kodów BLIK. 


Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
MartynaC
Moderator
Moderator icon
421
93
12-04-2017
Wiadomość 2 z 4 (18 471 wyświetleń)

Re: Blik 2 telefony

były 3 urządzenia i korzystałem, ale jeden telefon musiałem wymienić, teraz nie mogę dodać bo są tylko dwa?!
Odpowiedz
0 Lajków
Heryc
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
25-05-2023
Wiadomość 3 z 4 (6 645 wyświetleń)

Re: Blik 2 telefony

Obecnie możesz mieć dodane dwa urządzenia zaufane. Swoje obecne urządzenia możesz usunąć w Moim ING po wejściu w ikonę osoby (prawy górny róg) - Ustawienia - Aplikacja mobilna - Zaufane urządzenia. Po usunięciu urządzenia możesz dodać nowe - tak, aby były maksymalnie dwa aktywne. 

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
ElżbietaG
Moderator
Moderator icon
92
16
14-12-2020
Wiadomość 4 z 4 (6 566 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Kupno biletów przez CarPlay - czy to żart

Przepraszamy za dłuższy czas odpowiedzi. Temat jest analizowany po naszej stronie. Damy znać jeśli wprowadzone będą zmiany w tym zakresie.

28-03-2024
Re.: Kredyt hipoteczny - czas oczekiwania na decyzję

Dzień dobry,

Czy ma już Pani decyzję?

Ja złożyłam wniosek 6.03, od 8.03 jest w analizie. Nie proszono mnie o dodatkowe dokumenty, miałam operat zewnętrzny, 19.03 ING sprawdzał mnie w BIK i nadal beż żad

...

28-03-2024
Re: ING nie dba o bezpieczeństwo środków, brak autoryzacji nawet przy przelewach wysokokwotowych

Czyli tak samo potwierdzacie to co pisałem wcześniej, nic tylko piszecie o algorytmie który z bezpieczeństwem nie ma nic wspólnego. Jesteście jedynym bankiem w PL który umożliwia wysłanie przelewu bez

...

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy