Odpowiedz

Autoryzacja w aplikacji

Witam. Czemu podczas logowania do profilu zaufanego trzeba korzystać z logowania się na konto oraz podawania kodu autoryzacji otrzymanego na telefon? Czy jest możliwość przejścia do aplikacji moje ING i potwierdzenia logowania po prostu podając pin w apce?
Odpowiedz
0 Lajków
OKAMIRU
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
23-05-2023
Wiadomość 1 z 2 (449 wyświetleń)

Re: Autoryzacja w aplikacji

Witaj, 

podczas logowania na profil zaufany trzeba potwierdzić swoją tożsamość poprzez np. zalogowanie się do naszej bankowości. 

 

Logowanie do bankowości wymaga czasem uwierzytelnienia dwuskładnikowego, w przypadku logowania do profilu jest to kod sms.

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
ElżbietaG
Moderator
Moderator icon
67
13
14-12-2020
Wiadomość 2 z 2 (389 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Inwestowanie - od czego zacząć?

Czy ktoś inwestował w zasoby naturalne, takie jak metale szlachetne, ropa naftowa i inne minerały? Czy istnieją jakieś pułapki związane z ustawodawstwem? Znalazłem tylko https://nationalwealth.pl/ jak

...

01-06-2023
Re: Brak dostępu do Archiwum dokumentów

Prosimy, spróbuj wyczyścić dane przeglądarki (cookiesy) lub skorzystaj z okna prywatnego (incognito). Jeśli to nie pomoże, to prosimy zgłoś nam tę sytuację pod numerem 32 357 00 69.

01-06-2023
Re: Komórka lokatorska

Jeśli komórkę lokatorską kupujesz z własnych środków, nie mamy tutaj żadnych przeciwskazań. Natomiast na akcie notarialnym musi być wyszczególniona informacja o mieszkaniu oraz o komórce, wraz z ceną

...

01-06-2023
Najbardziej pomocni użytkownicy