Aplikacja mobilna

Odpowiedz

Re.: Bankowość mobilna dla systemów z Windows Phone

u mnie działa - tyle czekania błagania i wreszcie

Odpowiedz
0 Lajków
linux888
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
13
4
23-03-2016
Wiadomość 61 z 159 (25 838 wyświetleń)

Re.: Bankowość mobilna dla systemów z Windows Phone

Działa!!! Wreszcie. 

Odpowiedz
0 Lajków
pitstop
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
6
1
22-12-2015
Wiadomość 62 z 159 (25 828 wyświetleń)

Re.: Bankowość mobilna dla systemów z Windows Phone

Witam

Na 640 i 640xl apka ma problem z wyjściem to znaczy po wylogowaniu nie reaguje na "strzałkę" wyjścia?

Czy ktoś ma podobny problem?

Odpowiedz
0 Lajków
kris2772
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
7
3
21-03-2016
Wiadomość 63 z 159 (25 752 wyświetleń)

Re.: Bankowość mobilna dla systemów z Windows Phone

W L 640lte z W10M strzałką "wstecz" nie da się wyjść z apki ING, na szczęście ikona Widowsa załatwia sprawę, reszta funkcji programu działa prawidłowo.

Odpowiedz
0 Lajków
greg7878
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
2
1
22-03-2016
Wiadomość 64 z 159 (25 738 wyświetleń)

Re.: Bankowość mobilna dla systemów z Windows Phone

[ Edytowane ]

 Wyłączanie aplikacji poprzez przycisk wstecz są wyłączone dla klientów korzystających z Windows 10. Wyłączenie funkcjonalności podyktowane zostało kwestiami:
• bezpieczeństwa,
• architektury naszej aplikacji,
• stabilności aplikacji,
• chęcią oddania działającej aplikacji klientom w jak najkrótszym czasie.

W momencie, w którym narzędzia, których używamy do budowy aplikacji ING Bank Mobile pozwolą na zastosowanie wyżej wymienionych zmian funkcjonalności zostaną udostępnione użytkownikom.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.

SandraŚ
Były moderator
Były moderator icon
52
12
04-09-2015
Wiadomość 65 z 159 (25 697 wyświetleń)

Re.: Bankowość mobilna dla systemów z Windows Phone

[ Edytowane ]
Od kilku dni apka nie chce się wlaczyc. Pokazuje się logo ING po czym natychmiast wraca do ekranu startowego. Wykonalem reset telefonu do ustawien fabrycznych i jest tak samo. Lumia 930 (build 10586.218). Ktoś ma podobny problem?
maczkal
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
3
1
19-04-2016
Wiadomość 66 z 159 (25 544 wyświetleń)

Re.: Bankowość mobilna dla systemów z Windows Phone

Potwierdzam, nie działa od zeszłego tygodnia. Aplikacja startuje, a za chwilę wraca do menu systemowego.
Lumia 930 / W10 build *.218
Odpowiedz
0 Lajków
mariv
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
3
0
19-04-2016
Wiadomość 67 z 159 (25 490 wyświetleń)

Re.: Bankowość mobilna dla systemów z Windows Phone

@maczkal @mariv Sprawdzimy przyczyne takiego zachowania aplikacji. Wrócimy z informacją.



-----------------
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Jeśli chcesz szybciej uzyskać odpowiedź, zachęcamy Cię do kontaktu na czacie w Moim ING lub skorzystania z Wirtualnego Asystenta
Odpowiedz
0 Lajków
AgnieszkaBin
Moderator
Moderator icon
809
176
04-09-2015
Wiadomość 68 z 159 (25 347 wyświetleń)

Re.: Bankowość mobilna dla systemów z Windows Phone

Zaznaczę tylko, że podobnych komentarzy jest mnóstwo w ocenie aplikacji w Sklepie / Windows Store

Kiedy możemy się spodziewać aktualizacji?

Odpowiedz
0 Lajków
mariv
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
3
0
19-04-2016
Wiadomość 69 z 159 (25 316 wyświetleń)

Re.: Bankowość mobilna dla systemów z Windows Phone

[ Edytowane ]

Problem planujemy rozwiązać w wersji 3.4.0 aplikacji INGMobile. Niestety nie znamy jeszcze terminu wdrożenia. Do czasu publikacji tej wersji proszę o korzystanie z wersji przeglądarkowej Moje ING na naszej stronie.

 



-----------------
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Jeśli chcesz szybciej uzyskać odpowiedź, zachęcamy Cię do kontaktu na czacie w Moim ING lub skorzystania z Wirtualnego Asystenta.
Odpowiedz
0 Lajków
MonikaC
Moderator
Moderator icon
685
125
04-09-2015
Wiadomość 70 z 159 (25 140 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Wpłatomat zjadł wpłatę

Witam,czy jest szansa przesłać również moją reklamację?Wplacane ponad 4000 złotych,nr reklamacji 104484/062026.

Dziekuje 

05-06-2026
Re: Re.: Zgłoszenie REK-1949: Błędy integracji, KSeF i blokada rozliczeń – prośba o pomoc w rozwi...

Tak, dziękuję. Otrzymałem odpowiedź, która jest dla mojej sprawy klasycznym, korporacyjnym "pocałunkiem śmierci":

Dzień dobry,
w odpowiedzi na Pana zgłoszenie chcielibyśmy poinformować, że zgłoszenie zo
...

05-06-2026
Re: Re.: Pożyczka online - problem techniczny

Tu nie mamy możliwości sprawdzenia dla Ciebie informacji po naszej stronie. Prosimy skontaktuj się z nami na czacie w bankowości internetowej lub naszą infolinią pod numerem: 32 357 00 69 tam umówimy

...

05-06-2026
Najbardziej pomocni użytkownicy