Aplikacja mobilna

Odpowiedz

Re.: Bankowość mobilna dla systemów z Windows Phone

Co w ramach personalizacji ekranu? Szybki przelew wewnętrzny odpadł.
Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 151 z 159 (21 046 wyświetleń)

Re.: Bankowość mobilna dla systemów z Windows Phone

@Konto usunięte Damy znać przy okazji udostępnienia aktualizacji.





-----------------
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
AgnieszkaBin
Moderator
Moderator icon
772
171
04-09-2015
Wiadomość 152 z 159 (20 972 wyświetleń)

Re.: Bankowość mobilna dla systemów z Windows Phone

Jest już wersja 2.3.

Nie zdążyłem jeszcze sprawdzić czy przy potwierdzeniu transkacji BLIK wysuwa sie klawiatura numeryczna, ale przy przelewach wchodząć na pole do wpisania kwoty - nie wysuwa się w dalszym ciągu, a myślałem że to przy okazji poprawicie.

Jeszcze jedna ważna rzecz, to już było przy poprzedniej wersji i nie zostało poprawione - po zalogowaniu się na głównej stronie nie pojawia sie u góry logo ING i po prawej 3 kreski do opcji, dopiero lekkie przesunięcie ekranu w górę przywraca tę listwę, po przesunięciu ponownie w dół listwa znika.

To nie są jakieś błahostki tylko rzeczy irytujące, także proszę w imieniu nielicznych ale tak samo ważnych użytkowników Windows Mobile o poprawienie ww. usterek.

Pozdrawiam

tomik1968
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
23
4
27-03-2017
Wiadomość 153 z 159 (20 853 wyświetleń)

Re.: Bankowość mobilna dla systemów z Windows Phone

Niestety, klawiatura numeryczna przy BLIK też się nie wysuwa.

To co najbardziej potrzebne nie zrobione Emotikon: Smutny

tomik1968
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
23
4
27-03-2017
Wiadomość 154 z 159 (20 833 wyświetleń)

Re: Re.: Bankowość mobilna dla systemów z Windows Phone

@tomik1968 Dzięki za zgłoszenie. Masz racje, nie udało nam się tego jeszcze naprawić. Pracujemy nad tym. Mamy jednak nadzieję, nowości w aplikacji dla Windows Phone przypadną Ci do gustu.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
ŁukaszW
Były moderator
Były moderator icon
699
228
12-10-2015
Wiadomość 155 z 159 (20 783 wyświetleń)

Re: Re.: Bankowość mobilna dla systemów z Windows Phone

[ Edytowane ]

Czas na zmianę... systemu.

Windows 10 Mobile nie będzie już rozwijany więc nie ma co liczyć na rozwój aplikacji, szkoda.

Zmieniam telefon na taki z Androidem.

Pozdrawiam

Odpowiedz
0 Lajków
tomik1968
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
23
4
27-03-2017
Wiadomość 156 z 159 (20 336 wyświetleń)

Re: Re.: Bankowość mobilna dla systemów z Windows Phone

Mimo wszystko zamierzam używać Windows 10 mobile co najmniej przez rok, a aplikacja "Moje ING" od miesiąca straciła na moim telefonie podstawowe funkcjonalności. Po zalogowaniu pojawia się strona tytułowa z informacjami o kontach, natomiast nie działa już żadne konkretne polecenie, np. po wybraniu "historia transakcji" pojawia się ekran z z wiadomością "brak uprawnień - przejdź do strony głównej" . To samo w przypadku każdego innego polecenia. Nie pomogła reinstalacja. Urządzenie jest oczywiście zaufane (jako Nokia_arm). Wcześniej wszystko działało.

Pozdrawiam

Odpowiedz
0 Lajków
BogdanD
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
5
0
06-03-2017
Wiadomość 157 z 159 (19 447 wyświetleń)

Re: Re.: Bankowość mobilna dla systemów z Windows Phone

Wczoraj udostępniliśmy aktualizację, która rozwiąże kłopot z komunikatem o braku uprawnień.





-----------------
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
AgnieszkaBin
Moderator
Moderator icon
772
171
04-09-2015
Wiadomość 158 z 159 (19 354 wyświetleń)

Re: Re.: Bankowość mobilna dla systemów z Windows Phone

Sytuacja z Windows 10 Mobile wygląda następująco, Microsoft oficjalnie przestanie wspierać ten system dopiero pod koniec 2019 roku. Natomiast trwają pracę już nad nowymi "urządzeniami mobilnymi" (w tym telefonami) z pełnym systemem Windows 10 z uniwersalnym interfejsem oraz aplikacjami również uniwersalnymi. Prace te mają być zwieńczone w Q3 2018. To wiem z wewnętrznych źródeł Microsoftu. Rozwijanie aplikacji "Moje ING" ma więc sens, jak nie (w tym momencie) na urządzenia mobilne to miłoby było zobaczyć tę aplikację na komputerach oraz tabletach z Windows 10 szczególnie z obsługą biometryczną Windows Hello. W końcu "te nowe urządzenia mobilne" będą pełnoprawnym komputerem upakowanym do rozmiaru "kieszonkowego" więc skalująca się aplikacja byłaby mile widziana.    

Odpowiedz
0 Lajków
Abram
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
17-01-2018
Wiadomość 159 z 159 (18 102 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Kredyt hipoteczny - czas oczekiwania na decyzję

Tak, wczoraj dostaliśmy informację o zakończonej analizie i wstępną decyzję. Ja śledzę wpisy o ich czasach procesowych i były zgodne ze stanem faktycznym. Dzisiaj nadal są wnioski z 4.03 - czas analiz...

28-03-2024
Re: Kupno biletów przez CarPlay - czy to żart

Przepraszamy za dłuższy czas odpowiedzi. Temat jest analizowany po naszej stronie. Damy znać jeśli wprowadzone będą zmiany w tym zakresie.

28-03-2024
Re.: Kredyt hipoteczny - czas oczekiwania na decyzję

Dzień dobry,

Czy ma już Pani decyzję?

Ja złożyłam wniosek 6.03, od 8.03 jest w analizie. Nie proszono mnie o dodatkowe dokumenty, miałam operat zewnętrzny, 19.03 ING sprawdzał mnie w BIK i nadal beż żad

...

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy