Odpowiedz

Re.: Autoryzacja sms

Mam ten sam problem w przypadku kupowania biletów na komunikacje miejską. Bardzo uciążliwe. Przecież bilet za 3,40 to najmniej potencjalnie ryzykowna transakcja.
Odpowiedz
0 Lajków
devnull
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
28
11
12-05-2021
Wiadomość 11 z 14 (2 757 wyświetleń)

Re: Re.: Autoryzacja sms

Zapisaliśmy Wasze opinie w tym temacie. Przyjrzymy się sprawie. 

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
IlonaU
Moderator
Moderator icon
1074
215
07-06-2017
Wiadomość 12 z 14 (2 728 wyświetleń)

Re: Re.: Autoryzacja sms

Z powodu kredytu chcę rozważyć prowadzenie rachunku codziennego w waszym banku. Ale jak to ma tak wyglądać, że mimo aktywnej aplikacji muszę raz potwierdzać transakcję przez aplikację, raz SMSem a raz w ogóle nie potrzebne jest potwierdzenie, to się zastanowię jeszcze nad tym pomysłem (przeniesienia konta). To jest przecież dramat, że przelew na 200zł w sklepie trzeba potwierdzać SMSem który jest mniej bezpieczny niż aplikacja, a zwykły tradycyjny przelew na podobną kwotę przechodzi bez jakiejkolwiek autoryzacji (do odbiorcy, do którego nigdy wcześniej nie wysyłałem przelewu).

 

Zrozumiałbym autoryzację SMS na jakieś większe kwoty, np. 2000, ale nie na kurczę zakupy codziennie!

Odpowiedz
0 Lajków
pharao89
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
02-02-2024
Wiadomość 13 z 14 (1 123 wyświetleń)

Re: Re.: Autoryzacja sms

[ Edytowane ]

W Moim ING mamy 3 sposoby autoryzacji wykonywanych dyspozycji: jednorazowy kod SMS, PIN w aplikacji, autoryzacja mobilna. 
Za każdym razem, gdy zlecamy dyspozycje, nasz system bezpieczeństwa błyskawicznie analizuje sytuację i dobiera odpowiedni sposób autoryzacji. Nie możemy tego zmienić. Zachęcam do aktywnego korzystania z naszej bankowości i włączenia weryfikacji behawioralnej - bardzo możliwe, że z czasem potwierdzeń będzie znacznie mniej.

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
KamilW
Moderator
Moderator icon
63
9
19-05-2022
Wiadomość 14 z 14 (1 086 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Analiza wniosku kredyt hipoteczny

To u mnie podobnie tylko ponowne dostarczenie dokumentów zmieniło status w środę i mam rzekomy termin na przyszły tydzień w majówkę. Czy wiecie już ile się czeka na podpisanie umowy?

26-04-2024
Re: Analiza wniosku kredyt hipoteczny

To trochę zawiłe, bo niby mieliśmy już wszystko w poniedziałek 15.04, później w środę 17.04, że mamy dostarczyć dokumenty i dokumenty dostarczyliśmy tego samego dnia, status z “dostarczenia” na mamy j...

26-04-2024
Re: Analiza wniosku kredyt hipoteczny

Gratuluję, czy możesz przypomnieć ile czekaliście na decyzję od momentu dostarczenia ostatnich dokumentów?

26-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy