Aplikacja mobilna

Odpowiedz

Re.: Autoryzacja BLIK za pomocą Touch ID w iOS

W sobotę robiłam zakupy na pizzaportal. Skorzystałam z płatności BLIKIEM. Wszystko przebiegło miło, szybko i bezproblemowo. Dzięki możliwości takiej płatności zaoszczędziłam czas na długie logowanie się do konta. Polecam.

aniszot
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
1
09-10-2017
Wiadomość 11 z 20 (34 569 wyświetleń)

Re.: Autoryzacja BLIK za pomocą Touch ID w iOS

Funkcjonalność dla BLIK, jej uproszczenie, faktycznie godne naśladowania.

Niemniej zwracam uwagę, że w nowej ostatniej wersji po potwierdzeniu płatności BLIK i powrocie do widoku głównego nie odświeża się automatycznie kwota dostępnych środków na koncie.

Uwaga druga, propozycja, jeżeli jestem zalogowany w aplikacji, czy BLIK może być na głównej stronie Dzisiaj?

Próbuje Dodać produkt. Wybieram Karty i płatności telefonem następnie klikam Płatności  BLIK i co dalej? Mam ekran jak w załączniku, wybierając Więcej przechodzę do opisu nt. BLIK.

Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 12 z 20 (33 864 wyświetleń)

Re.: Autoryzacja BLIK za pomocą Touch ID w iOS

[ Edytowane ]

Wtedy w grupie Karty i płatności telefonem masz dodaną opcję Płatności BLIK Emotikon: Mrugający

 

Ale rzeczywiście jest to mało intuicyjne, przydałoby się jakieś potwierdzenie, że dodano skrót...

jonaszmclaren
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
8
4
13-06-2017
Wiadomość 13 z 20 (33 857 wyświetleń)

Re.: Autoryzacja BLIK za pomocą Touch ID w iOS

OK, ale ja chciałem w zakładce Dzisiaj. Stąd moja propozycja.

Gdy jestem zalogowany w aplikacji to dostęp do BLIK już nie jest "pod ręką".

Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 14 z 20 (33 851 wyświetleń)

Re.: Autoryzacja BLIK za pomocą Touch ID w iOS

Rozumiem. W zakładce dzisiaj opcje są pogrupowane kategoriami, więc nie wiem, czy jest taka możliwość. Ale szczerze mówiąc jak korzystam z BLIKa to jeszcze nie zdarzyło się, żebym miał taki problem, bo jak robię zakupy, to jestem zawsze wylogowany z aplikacji.
Odpowiedz
0 Lajków
jonaszmclaren
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
8
4
13-06-2017
Wiadomość 15 z 20 (33 847 wyświetleń)

Re.: Autoryzacja BLIK za pomocą Touch ID w iOS

Nawet chwilowe wyjście z aplikacji wymusza ponowne zalogowanie się. To akurat wielki plus.

Sprawdzałem coś przez aplikację a zakupy robiłem na komputerze. Przyszło do płatności i zdziwiłem się, że nie mam "skrótu".

Jak napisałem powyżej, obsługa bez logowania, działa w tym względzie szybko i sprawnie. To duży plus.

Co do układu to wraca temat indywidualnego rozstawienia ikon, przycisków (kompromisem "ulubione"), ale to sprawa na inny temat.

 

Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 16 z 20 (33 842 wyświetleń)

Re.: Autoryzacja BLIK za pomocą Touch ID w iOS

Nie pamiętam, w którym poście pisałem o potwierdzeniu płatności za pomocą odciski palca więc pisze tu ponownie. Kiedy bank wprowadzi potwierdzenie np wypłaty z bankomatu nie kodem aplikacji a odciskiem. Przecież ja jak wybieram z bankomatu pieniądze to wyglądam jak bym okradał bankomat poprzez to, że chowam telefon i wpisuje jakieś piny. Trzeba się chować przed ludźmi i waszymi kamerami w bankomatach, nie wspominając o kamerach ochrony w centrach handlowych. A wystarczy wprowadzić potwierdzenie odciskiem palca i po kłopocie.
Odpowiedz
0 Lajków
Lolo
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
35
1
18-01-2017
Wiadomość 17 z 20 (31 940 wyświetleń)

Re: Re.: Autoryzacja BLIK za pomocą Touch ID w iOS

@Lolo Chcemy udostępnić taką możliwość. Trwają nad tym prace. 





-----------------
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
AgnieszkaBin
Moderator
Moderator icon
773
171
04-09-2015
Wiadomość 18 z 20 (31 909 wyświetleń)

Re: Re.: Autoryzacja BLIK za pomocą Touch ID w iOS

Nie pamiętam, w którym poście pisałem o potwierdzeniu płatności za pomocą odciski palca więc pisze tu ponownie. Kiedy bank wprowadzi potwierdzenie np wypłaty z bankomatu nie kodem aplikacji a odciskiem. Przecież ja jak wybieram z bankomatu pieniądze to wyglądam jak bym okradał bankomat poprzez to, że chowam telefon i wpisuje jakieś piny. Trzeba się chować przed ludźmi i waszymi kamerami w bankomatach, nie wspominając o kamerach ochrony w centrach handlowych. A wystarczy wprowadzić potwierdzenie odciskiem palca i po kłopocie. Wklejam ponownie, bo z tego co widzę nic z tym nie robicie i nadal trzeba się chować przy zapisywaniu kodu
Odpowiedz
0 Lajków
Lolo
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
35
1
18-01-2017
Wiadomość 19 z 20 (27 831 wyświetleń)

Re: Re.: Autoryzacja BLIK za pomocą Touch ID w iOS

Mamy w planach wprowadzenie tej metody autoryzacji do kodów BLIK, natomiast nie jesteśmy w stanie podać Ci konkretnej daty w której może się ona u nas pojawić. 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
ŁukaszW
Były moderator
Były moderator icon
699
228
12-10-2015
Wiadomość 20 z 20 (27 790 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Zapętlony reset aplikacji. Dźwięk powiadomienia

Witaj,
chciałabym pomóc, ale przez Społeczność nie mogę potwierdzić Twoich danych. Jest to ogólny kontakt. Do wyjaśnienia tej sytuacji będzie potrzebne zgłoszenie techniczne. Możemy je przyjąć podczas

...

18-04-2024
Re: ubezpieczenie nieruchomości

Przez Społeczność nie mogę sprawdzić Twojej sytuacji. Jest to ogólny kontakt. Proszę, napisz do nas na czacie w Moim ING od poniedziałku do piątku od 8:00 do 18:00. Specjaliści hipoteczni sprawdzą syt

...

18-04-2024
Re: Zeskanuj i zapłać

Szkoda, byłaby to bardzo przydatna funkcja.

Niestety, ale "Zapłać rachunek ze zdjęcia lub pliku", to zupełnie inna funkcja, zupełnie nieprzydatna dla klienta indywidualnego, który przy kasie w sklepie

...

18-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy