Aplikacja mobilna

Odpowiedz

Re.: Autoryzacja BLIK za pomocą Touch ID w iOS

W sobotę robiłam zakupy na pizzaportal. Skorzystałam z płatności BLIKIEM. Wszystko przebiegło miło, szybko i bezproblemowo. Dzięki możliwości takiej płatności zaoszczędziłam czas na długie logowanie się do konta. Polecam.

aniszot
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
1
09-10-2017
Wiadomość 11 z 20 (34 526 wyświetleń)

Re.: Autoryzacja BLIK za pomocą Touch ID w iOS

Funkcjonalność dla BLIK, jej uproszczenie, faktycznie godne naśladowania.

Niemniej zwracam uwagę, że w nowej ostatniej wersji po potwierdzeniu płatności BLIK i powrocie do widoku głównego nie odświeża się automatycznie kwota dostępnych środków na koncie.

Uwaga druga, propozycja, jeżeli jestem zalogowany w aplikacji, czy BLIK może być na głównej stronie Dzisiaj?

Próbuje Dodać produkt. Wybieram Karty i płatności telefonem następnie klikam Płatności  BLIK i co dalej? Mam ekran jak w załączniku, wybierając Więcej przechodzę do opisu nt. BLIK.

Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 12 z 20 (33 821 wyświetleń)

Re.: Autoryzacja BLIK za pomocą Touch ID w iOS

[ Edytowane ]

Wtedy w grupie Karty i płatności telefonem masz dodaną opcję Płatności BLIK Emotikon: Mrugający

 

Ale rzeczywiście jest to mało intuicyjne, przydałoby się jakieś potwierdzenie, że dodano skrót...

jonaszmclaren
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
8
4
13-06-2017
Wiadomość 13 z 20 (33 814 wyświetleń)

Re.: Autoryzacja BLIK za pomocą Touch ID w iOS

OK, ale ja chciałem w zakładce Dzisiaj. Stąd moja propozycja.

Gdy jestem zalogowany w aplikacji to dostęp do BLIK już nie jest "pod ręką".

Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 14 z 20 (33 808 wyświetleń)

Re.: Autoryzacja BLIK za pomocą Touch ID w iOS

Rozumiem. W zakładce dzisiaj opcje są pogrupowane kategoriami, więc nie wiem, czy jest taka możliwość. Ale szczerze mówiąc jak korzystam z BLIKa to jeszcze nie zdarzyło się, żebym miał taki problem, bo jak robię zakupy, to jestem zawsze wylogowany z aplikacji.
Odpowiedz
0 Lajków
jonaszmclaren
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
8
4
13-06-2017
Wiadomość 15 z 20 (33 804 wyświetleń)

Re.: Autoryzacja BLIK za pomocą Touch ID w iOS

Nawet chwilowe wyjście z aplikacji wymusza ponowne zalogowanie się. To akurat wielki plus.

Sprawdzałem coś przez aplikację a zakupy robiłem na komputerze. Przyszło do płatności i zdziwiłem się, że nie mam "skrótu".

Jak napisałem powyżej, obsługa bez logowania, działa w tym względzie szybko i sprawnie. To duży plus.

Co do układu to wraca temat indywidualnego rozstawienia ikon, przycisków (kompromisem "ulubione"), ale to sprawa na inny temat.

 

Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 16 z 20 (33 799 wyświetleń)

Re.: Autoryzacja BLIK za pomocą Touch ID w iOS

Nie pamiętam, w którym poście pisałem o potwierdzeniu płatności za pomocą odciski palca więc pisze tu ponownie. Kiedy bank wprowadzi potwierdzenie np wypłaty z bankomatu nie kodem aplikacji a odciskiem. Przecież ja jak wybieram z bankomatu pieniądze to wyglądam jak bym okradał bankomat poprzez to, że chowam telefon i wpisuje jakieś piny. Trzeba się chować przed ludźmi i waszymi kamerami w bankomatach, nie wspominając o kamerach ochrony w centrach handlowych. A wystarczy wprowadzić potwierdzenie odciskiem palca i po kłopocie.
Odpowiedz
0 Lajków
Lolo
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
35
1
18-01-2017
Wiadomość 17 z 20 (31 897 wyświetleń)

Re: Re.: Autoryzacja BLIK za pomocą Touch ID w iOS

@Lolo Chcemy udostępnić taką możliwość. Trwają nad tym prace. 





-----------------
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
AgnieszkaBin
Moderator
Moderator icon
772
171
04-09-2015
Wiadomość 18 z 20 (31 866 wyświetleń)

Re: Re.: Autoryzacja BLIK za pomocą Touch ID w iOS

Nie pamiętam, w którym poście pisałem o potwierdzeniu płatności za pomocą odciski palca więc pisze tu ponownie. Kiedy bank wprowadzi potwierdzenie np wypłaty z bankomatu nie kodem aplikacji a odciskiem. Przecież ja jak wybieram z bankomatu pieniądze to wyglądam jak bym okradał bankomat poprzez to, że chowam telefon i wpisuje jakieś piny. Trzeba się chować przed ludźmi i waszymi kamerami w bankomatach, nie wspominając o kamerach ochrony w centrach handlowych. A wystarczy wprowadzić potwierdzenie odciskiem palca i po kłopocie. Wklejam ponownie, bo z tego co widzę nic z tym nie robicie i nadal trzeba się chować przy zapisywaniu kodu
Odpowiedz
0 Lajków
Lolo
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
35
1
18-01-2017
Wiadomość 19 z 20 (27 788 wyświetleń)

Re: Re.: Autoryzacja BLIK za pomocą Touch ID w iOS

Mamy w planach wprowadzenie tej metody autoryzacji do kodów BLIK, natomiast nie jesteśmy w stanie podać Ci konkretnej daty w której może się ona u nas pojawić. 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
ŁukaszW
Były moderator
Były moderator icon
699
228
12-10-2015
Wiadomość 20 z 20 (27 747 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Zablokowany dostep

kuriozum mialem dzis to samo - jak sie skonczyla twoja sytuacja?

28-03-2024
zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Witam - dziś otrzymalem sms o tresci "wykryslismy podejrzane transakcje dlatego tymczasowo zablokowalismy bankowosc internetowa, skontaktuj sie z infolinia". Po kontakcie z infolinia otrzymalem inform

...

28-03-2024
Re: Wakacje kredytowe 2024, dochód

Ustawa nie jest jeszcze podpisana. Na tę chwilę nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć na Twoje pytanie. Również czekamy na informacje w tej sprawie.

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy