Odpowiedz

Apple Pay

Chyba coś się zmienia w tym temacie

BZWBK zapowiedziało, że czekają na odpowiedź Apple.

Podpisało się również ING Emotikon: Mrugający

Santander, właściciel BZWBK u siebie w Hiszpanii posiada ApplePay.

ING w Holandii również z tego korzysta?

Link do tematu

http://thinkapple.pl/2017/09/14/apple-pay-w-polsce-bz-wbk/

viggen
Główny rachmistrz II
Główny rachmistrz II icon
352
60
03-02-2016
Wiadomość 6 z 573 (65 599 wyświetleń)

Apple Pay

Dzień dobry,

 

to mój pierwszy wpis tutaj, więc przede wszystkim chciałbym się przywitać Emotikon: Szczęśliwy

 

Moje pytanie dotyczy Apple Pay - czy jest szansa, ze ING wprowadzi tę usługę?

bergerac
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
2
04-11-2016
Wiadomość 1 z 573 (68 626 wyświetleń)

Re.: Apple Pay

[ Edytowane ]

Witamy na naszym forum Emotikon: Szczęśliwy

 

Odpowiadając na Twoje pytanie: cały czas przyglądamy się nowoczesnym metodom płatności również apple pay ale w ciągu najbliższych 6 miesięcy nie planujemy ich wprowadzać.

 

Jeśli masz jakiekolwiek pytania to zachęcam do aktywnego korzystania z forum.

 



-----------------
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
KatarzynaA
Były moderator
Były moderator icon
354
91
04-09-2015
Wiadomość 2 z 573 (68 600 wyświetleń)

Re.: Apple Pay

Bardzo dziękuję za szybką odpowiedź. Mam nadzieję, że sprawy posuną się wkrótce do przodu, bo ING było zawsze nowoczesnym i innowacyjnym bankiem.

bergerac
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
2
04-11-2016
Wiadomość 3 z 573 (68 599 wyświetleń)

Re.: Apple Pay

Stale dbamy o to by być na bieżąco z nowymi technologiami Emotikon: Szczęśliwy

Zachęcam do śledzenia zmian.

 



-----------------
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
KatarzynaA
Były moderator
Były moderator icon
354
91
04-09-2015
Wiadomość 4 z 573 (68 597 wyświetleń)

Re.: Apple Pay

Na https://mobile.twitter.com/INGBankSlaski dyskusja w temacie. Na razie krótkie informacje ale już media zauważyły, że ING pierwszy deklaruje jakikolwiek termin. No to czekam na rozwój wydarzeń Emotikon: Mrugający
Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 5 z 573 (66 489 wyświetleń)

Re.: Apple Pay

No to tylko czekać na dalsze kroki w temacie Emotikon: Szczęśliwy
Odpowiedz
0 Lajków
Tymcio
Zaprawiony analityk III
Zaprawiony analityk III icon
187
35
26-09-2016
Wiadomość 7 z 573 (65 477 wyświetleń)

Re.: Apple Pay

W komentarzach pod artykułem (link powyżej) zamieszczono "dyskusję", w której ING również potwierdza rozmowy z Apple.

Ciekawy co jest dla tej firmy priorytetem. Nowoczesna bankowość jaką mamy w Polsce, czy ilość sprzedanych urządzeń?

Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 8 z 573 (65 438 wyświetleń)

Apple Pay w I kw. 2018 w ING

Dzień dobry. 

 

Dziś w Internetach krąży informacja (podobno pewna), że polskie banki otrzymały od firmy Apple propozycję udostępnienia swoim klientom Apple Pay. Mowa jest o 5 bankach, gdzie reszta odrzuciła propozycje. W tych 5 bankach znajdują się Alior, BZ WBK i mBank. Niepewne są nazwy 2 banków.

 

Moje pytanie brzmi, czy wśród tych dwóch banków znajduje się ING? 

Odpowiedz
0 Lajków
franeloo
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
29
6
10-11-2015
Wiadomość 9 z 573 (64 015 wyświetleń)

Re.: Apple Pay w I kw. 2018 w ING

Też jestem ciekawy czy Lew podjął wyzwanie.

Skoro w ostatniej wiadomości pisze na temat zwolnienia z opłat karty w telefonie, to może udostępni rozwiązanie Apple dla jego użytkowników.

Czytałem, że wszystko objęte jest ścisłą tajemnicą, więc może być zrozumiałe, że do pewnego czasu nie uzyskamy w tym miejscu konkretnych informacji czy nawet prostej odpowiedzi "tak jesteśmy zainteresowani, negocjujemy" Emotikon: Szczęśliwy

Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 10 z 573 (63 992 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Wpłatomat zjadł wpłatę

Witam,czy jest szansa przesłać również moją reklamację?Wplacane ponad 4000 złotych,nr reklamacji 104484/062026.

Dziekuje 

05-06-2026
Re: Re.: Zgłoszenie REK-1949: Błędy integracji, KSeF i blokada rozliczeń – prośba o pomoc w rozwi...

Tak, dziękuję. Otrzymałem odpowiedź, która jest dla mojej sprawy klasycznym, korporacyjnym "pocałunkiem śmierci":

Dzień dobry,
w odpowiedzi na Pana zgłoszenie chcielibyśmy poinformować, że zgłoszenie zo
...

05-06-2026
Re: Re.: Pożyczka online - problem techniczny

Tu nie mamy możliwości sprawdzenia dla Ciebie informacji po naszej stronie. Prosimy skontaktuj się z nami na czacie w bankowości internetowej lub naszą infolinią pod numerem: 32 357 00 69 tam umówimy

...

05-06-2026
Najbardziej pomocni użytkownicy