Odpowiedz

Aplikacja ING na App Gallery Huawei 2021

Witam , zakładam kolejny wątek dotyczący aplikacji mobilnej ING od bardzo długiego czasu wyczekuje jej obecności w App Gallery czyli w sklepie Huawei, a że telefony Huawei zaczynają doganiać a nawet przeganiać te z usługami google to wszystkie banki poza ING przeniosły się też na App Galery i wspierają płatności zblizeniowe. To dosyć dziwne że ING dalej jest niedostępne w app galerry. Ps wiem że są już podobne wątki ale chcę założyć taki na 2021 Emotikon: Szczęśliwy
UNITRONIX
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
4
6
08-01-2021
Wiadomość 1 z 36 (23 834 wyświetleń)

Re: Aplikacja ING na App Gallery Huawei 2021

Niestety nie mamy żadnych nowych informacji. Też czekamy 😕

Kiedy będziemy coś wiedzieć w tym temacie, damy znać.


***
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
KarolinaM
Moderator
Moderator icon
560
122
19-03-2018
Wiadomość 2 z 36 (23 723 wyświetleń)

Re: Aplikacja ING na App Gallery Huawei 2021

Trochę kiepsko że ING nie wypuszcza swojej aplikacji na telefony z HMS, appgallery jest już pełne aplikacji bankowych i jakoś te inne banki dają rade :/. Jeśli aplikacja się nie pojawi to ludzie zaczną przenosić swoje konta do tych banków które są dostępne wszędzie lub zmusi kogoś do udostępniania aplikacji w sklepie huawei. Ludzie będą szukać rozwiązań :/

UNITRONIX
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
4
6
08-01-2021
Wiadomość 3 z 36 (23 421 wyświetleń)

Re: Aplikacja ING na App Gallery Huawei 2021

Mamy coraz więcej sygnałów odnośnie dodania naszej aplikacji do AppGallery. Mocno analizujemy ten temat. 

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
IlonaU
Moderator
Moderator icon
1073
215
07-06-2017
Wiadomość 4 z 36 (23 385 wyświetleń)

Re: Aplikacja ING na App Gallery Huawei 2021

[ Edytowane ]

Witaj,

 

zwróć uwagę, że banki, które są w app gallery to banki głównie z polskim kapitałem, może oprócz Millenium oraz Santandera jeszcze nie dostępnego w Polsce ale w Chile już tak. Banki z kapitałem zależnym od USA migają się z wejściem w HMS aby uniknąć dostania po głowie od administracji USA. Polski oddział ING nie ma mocy sprawczej aby samemu bez pozwolenia w to wejść a tym bardziej nie ma wiedzy czy "góra" ma plan na wejście w HMS. Pytanie ich o tą sprawę to jak walenie głową w mur, lepiej czekać na komunikaty prasowe ale wątpię żeby do tego doszło.

Co do rzeczywistości to aplikacja Moje ING jest do zainstalowania na Huaweiach bez GMS z Aurora Store, które jest portem do sklepu Googla i korzysta z tych samych dobrych i złych apek, które są w sklepie Google Play. Nie oszukujmy się, w sklepie wielkiego "G" jest pełno appek które są pułapkami na nieświadomych użytkowników, ich weryfikacja jest mocno dziurawa - taki off topic się wdarł. Wracając do meritum sprawy, aplikacja z Aurory działa i jest aktualna a sam proces aktywacji jak i aktualizacji też jest możliwy, skanowane topowymi antywirusami i brak problemów. 

Oczywiście szkoda, że nie ma ING w app gallery, HCE nie działa a Huawei Pay raczej nie wejdzie do Polski a jak wejdzie to ING i tak nie będzie wspierało. Szkoda ale tu międzynarodowa polityka jest silniejsza od zwykłych zjadaczy chleba.

Odpowiedz
0 Lajków
Satrapa
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
7
3
11-03-2021
Wiadomość 5 z 36 (23 013 wyświetleń)

Re: Aplikacja ING na App Gallery Huawei 2021

Tak jak już pisała Ilona, mocno analizujemy temat wejścia naszej aplikacji do AppGallery. Nie rekomendujemy jednak korzystania z żadnej innej formy instalacji naszej aplikacji niż Sklep Play lub App Store. Nie jesteśmy w stanie zagwarantować poprawnego działania Mojego ING Mobile instalowanego z innych źródeł. Jeżeli coś się w tej sprawie zmieni, to damy o tym znać naszym klientom. 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
ŁukaszW
Były moderator
Były moderator icon
699
228
12-10-2015
Wiadomość 6 z 36 (22 949 wyświetleń)

Re: Aplikacja ING na App Gallery Huawei 2021

Witam jestem waszym klientem od 2018roki i parę dni temu kupiłem sobie nowy telefon Huawei p Smart 2021 a w app galery nie ma aplikacji moje ING jestem rozczarowany bo wszystkie inne banki są proszę o dodanie tego ponieważ masę ludzi jak widzę ma ten tel
Odpowiedz
0 Lajków
matmig8299
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
2
1
14-03-2021
Wiadomość 7 z 36 (22 839 wyświetleń)

Re.: Aplikacja ING na App Gallery Huawei 2021

Żeby ING nie potracilo masy klientów powinniście szybko dodać do app galery moje ING bo jestem z wami 3lata ale jestem rozczarowany że tam nie ma tej aplikacji ?
matmig8299
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
2
1
14-03-2021
Wiadomość 8 z 36 (22 837 wyświetleń)

Re.: Aplikacja ING na App Gallery Huawei 2021

[ Edytowane ]
Na początku wszystko wyglądało różowo, aplikacje miały być szybko dodawane do sklepu Huawei a w przypadku ich braku była opcja klonowania aplikacji ze starego telefonu.
Po zakupie telefonu przeniosłem sobie wszystko co potrzebowałem (rok temu, 03.2020) ale po paru miesiącach aplikacja Ing przestała działać w wersji którą posiadałem... Chciałem znowu sobie sklonowac zaktualizowaną na starym telefonie aplikację ale okazało się że Phone Clone nie przenosi już dosyć istotnych aplikacji w tym Ing.
Tym samym zostałem zmuszony szukać aplikacji na własną rękę i aktualnie pobieram ją z Aurora, choć nie jestem fanem tego rozwiązania ale nie mam wyjścia. Od wersji 3.7.2. jest mały problem z blikiem (nie zawsze się wyświetla), oczywiście płacić telefonem też się nie da.

Mogę się pochwalić że jestem Waszym klientem od chyba 1995r, wtedy jeszcze Bank Śląski, długie kolejki do okienka żeby wpłacić pieniądze, oprocentowanie na zwykłym koncie chyba ze 14% 😀
Niestety aktualnie nie macie dla mnie aplikacji w oficjalnym sklepie, wersja przeglądarkowa Ing nie wchodzi w rachubę na telefonie, dzisiaj liczy się czas i ergonomia użytkowania.
Żona ma konto w mBanku i muszę przyznać że aplikacja na Huawei jest dostępna i stale się rozwija, ostatnio doszło logowanie biometryczne, jest przejrzysta, nawet lepiej się jej używa niż wersji na komputer.
Odpowiedz
0 Lajków
maciek213
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
12
4
15-03-2021
Wiadomość 9 z 36 (22 730 wyświetleń)

Re.: Aplikacja ING na App Gallery Huawei 2021

Ja również czekam na oficjalną aplikację. Używam ING zarówno do celów prywatnych jak i obsługując finanse firmowe. Brak aplikacji na HMS jest dla mnie niezrozumiały. Kiedyś ING jako pierwszy lub jeden z pierwszych wprowadzał innowacje (aplikacja mobilna, płatności zbliżeniowe telefonem itp) a teraz wydaje się być na szarym końcu. Coraz mocniej się zastanawiam nad zmianą banku
Odpowiedz
0 Lajków
Kubaan
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
08-04-2021
Wiadomość 10 z 36 (21 937 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Kredyt hipoteczny - czas oczekiwania na decyzję

Tak, wczoraj dostaliśmy informację o zakończonej analizie i wstępną decyzję. Ja śledzę wpisy o ich czasach procesowych i były zgodne ze stanem faktycznym. Dzisiaj nadal są wnioski z 4.03 - czas analiz...

28-03-2024
Re: Kupno biletów przez CarPlay - czy to żart

Przepraszamy za dłuższy czas odpowiedzi. Temat jest analizowany po naszej stronie. Damy znać jeśli wprowadzone będą zmiany w tym zakresie.

28-03-2024
Re.: Kredyt hipoteczny - czas oczekiwania na decyzję

Dzień dobry,

Czy ma już Pani decyzję?

Ja złożyłam wniosek 6.03, od 8.03 jest w analizie. Nie proszono mnie o dodatkowe dokumenty, miałam operat zewnętrzny, 19.03 ING sprawdzał mnie w BIK i nadal beż żad

...

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy