Odpowiedz

Aplikacja Android 5.0

Proszę o przywrócenie możliwości instalacji na system Android 5.0. W nowej wersji aplikacji celowo było zrobione, aby nie można było zrezygnować z aktualizacji. W innych bankach rzeczywiście dbają o klientów, aby nie robić problemów z aplikacjami na starych telefonach.

kmacon
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
7
7
06-05-2021
Wiadomość 1 z 6 (7 897 wyświetleń)

Re: Aplikacja Android 5.0

Przykro mi, niestety nie mamy takiej możliwości. Do poprawnego działania aplikacji wymagany jest system Android w wersji co najmniej 7.0.

Jeśli masz starszy system, wciąż możesz korzystać z Mojego ING w przeglądarce internetowej swojego telefonu.



-----------------
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Jeśli chcesz szybciej uzyskać odpowiedź, zachęcamy Cię do kontaktu na czacie w Moim ING lub skorzystania z Wirtualnego Asystenta.
Odpowiedz
0 Lajków
KarolinaM
Moderator
Moderator icon
586
125
19-03-2018
Wiadomość 2 z 6 (7 861 wyświetleń)

Re.: Aplikacja Android 5.0

[ Edytowane ]

Czasami słyszę też, że osoby posiadające starsze urządzenia mają problemy z instalacją nowych aplikacji
ale na przykład moja ulubiona gra online wdrożyła nową technologię do obsługi urządzeń w każdym wieku, dodając do ekranu głównego wersję online strony jako aplikację
jest to bardzo wygodne

Odpowiedz
0 Lajków
Oskar_Krame
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
25-06-2021
Wiadomość 3 z 6 (7 261 wyświetleń)

Re.: Aplikacja Android 5.0

Też proszę o aplikację na Androida 5.0
Moja mama ma telefon z tym systemem, wczoraj kupiony nowy i starczy jej na 10 lat bo ma 4/128gb.
Teraz mamy problem z zainstalowaniem aplikacji.
Oczywiście o tym, że bank dyskryminuje ludzi z 5.0 dowiedzieliśmy się dopiero po kupnie nowego telefonu. Ja z kolei mam konta w innych bankach i tam nie ma żadnych problemów, więc mogę korzystać normalnie z aplikacji bankowych mając tego Androida. 5.0 jest najlepszy ze wszystkich jeśli chodzi o użytkownika.
Odpowiedz
0 Lajków
BrodaWawa
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
3
0
04-09-2021
Wiadomość 4 z 6 (6 721 wyświetleń)

Re: Aplikacja Android 5.0

*** prawda. Wystarczy to poprawić przy najbliższej aktualizacji i będzie ok.
Jakoś wersje innojęzyczne ING chodzą bez problemu na 5.0 i nie ważne czy turecka czy holenderska
Odpowiedz
0 Lajków
BrodaWawa
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
3
0
04-09-2021
Wiadomość 5 z 6 (6 720 wyświetleń)

Re: Aplikacja Android 5.0

Aplikacja Moje ING mobile jest dostępna od wersji systemu Android co najmniej 7.0. Nie planujemy udostępniać jej na niższych wersjach systemu. 
Zgodnie z informacją od KarolinaM, to można korzystać z Mojego ING logując się przez przeglądarkę mobilną w telefonie. 



-----------------
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Jeśli chcesz szybciej uzyskać odpowiedź, zachęcamy Cię do kontaktu na czacie w Moim ING lub skorzystania z Wirtualnego Asystenta.
Odpowiedz
0 Lajków
IlonaU
Moderator
Moderator icon
1093
216
07-06-2017
Wiadomość 6 z 6 (6 258 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Własne kategorie transakcji! - Po raz kolejny

Czy mógłby Pan polecić bank, który ma ciekawą ofertę w zakresie personalizacji wydatków?

23-10-2024
Udziały w działce jako wkład własny

Z żoną mamy działkę kupioną wspólnie z rodzicami 50/50. Nie ma ustalonego podziału, z mapką przygotowaną przez geodete, tylko słownie "pół na pół".
Chcemy się z żoną budować i zastanawiamy sie czy koni...

23-10-2024
Re.: regularna nadpłata kredytu hipotecznego - jaki dzień nadpłaty?

Dzięki wielkie za odpowiedź Zobaczę jak piszesz bo ja robiłam albo to albo to dlatego nic sensownego mi nie wychodziło .A ratę zwiększasz wtedy tak minimalnie bo chyba z tego co pamiętam to tak trzeba...

23-10-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy