Odpowiedz

Aplikacja Android 5.0

Proszę o przywrócenie możliwości instalacji na system Android 5.0. W nowej wersji aplikacji celowo było zrobione, aby nie można było zrezygnować z aktualizacji. W innych bankach rzeczywiście dbają o klientów, aby nie robić problemów z aplikacjami na starych telefonach.

kmacon
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
5
7
06-05-2021
Wiadomość 1 z 6 (6 670 wyświetleń)

Re: Aplikacja Android 5.0

Przykro mi, niestety nie mamy takiej możliwości. Do poprawnego działania aplikacji wymagany jest system Android w wersji co najmniej 7.0.

Jeśli masz starszy system, wciąż możesz korzystać z Mojego ING w przeglądarce internetowej swojego telefonu.


***
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
KarolinaM
Moderator
Moderator icon
560
122
19-03-2018
Wiadomość 2 z 6 (6 634 wyświetleń)

Re.: Aplikacja Android 5.0

[ Edytowane ]

Czasami słyszę też, że osoby posiadające starsze urządzenia mają problemy z instalacją nowych aplikacji
ale na przykład moja ulubiona gra online wdrożyła nową technologię do obsługi urządzeń w każdym wieku, dodając do ekranu głównego wersję online strony jako aplikację
jest to bardzo wygodne

Odpowiedz
0 Lajków
Oskar_Krame
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
25-06-2021
Wiadomość 3 z 6 (6 034 wyświetleń)

Re.: Aplikacja Android 5.0

Też proszę o aplikację na Androida 5.0
Moja mama ma telefon z tym systemem, wczoraj kupiony nowy i starczy jej na 10 lat bo ma 4/128gb.
Teraz mamy problem z zainstalowaniem aplikacji.
Oczywiście o tym, że bank dyskryminuje ludzi z 5.0 dowiedzieliśmy się dopiero po kupnie nowego telefonu. Ja z kolei mam konta w innych bankach i tam nie ma żadnych problemów, więc mogę korzystać normalnie z aplikacji bankowych mając tego Androida. 5.0 jest najlepszy ze wszystkich jeśli chodzi o użytkownika.
Odpowiedz
0 Lajków
BrodaWawa
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
3
0
04-09-2021
Wiadomość 4 z 6 (5 494 wyświetleń)

Re: Aplikacja Android 5.0

*** prawda. Wystarczy to poprawić przy najbliższej aktualizacji i będzie ok.
Jakoś wersje innojęzyczne ING chodzą bez problemu na 5.0 i nie ważne czy turecka czy holenderska
Odpowiedz
0 Lajków
BrodaWawa
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
3
0
04-09-2021
Wiadomość 5 z 6 (5 493 wyświetleń)

Re: Aplikacja Android 5.0

Aplikacja Moje ING mobile jest dostępna od wersji systemu Android co najmniej 7.0. Nie planujemy udostępniać jej na niższych wersjach systemu. 
Zgodnie z informacją od KarolinaM, to można korzystać z Mojego ING logując się przez przeglądarkę mobilną w telefonie. 

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
IlonaU
Moderator
Moderator icon
1073
215
07-06-2017
Wiadomość 6 z 6 (5 031 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Re.: Nowe konta w ING

A kiedy jakaś sensowna opcja na płacenie kartą w walutach obcych?

28-03-2024
Re: Kupno biletów przez CarPlay - czy to żart

Czyli dobrze rozumiem? W końcu przyznaliście, że Wasz sposób wprowadzenia obsługi CarPlay jest obecnie całkowicie bezużyteczny?

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy