02-12-2025 14:55 | Edytowano: 02-12-2025 14:56
Pytanie pojawiło się już wcześniej: https://spolecznosc.ing.pl/-/P%C5%82atno%C5%9Bci/Zepp-Pay-zegarki-amazfit/td-p/45091, ale widzę, że od tamtego czasu nic się w temacie nie ruszyło, dla tego ponawiam pytanie: czy bank ING planuje wprowadzić płatność Zepp Pay? Jeśli tak to kiedy? Użytkowników zegarków Amazfit przybywa, konkurencja ta większa jak np, Santander, Millennium czy Alior jak i ta mniejsza Bank Pocztowy czy Credit Agricole mają tą funkcje... niestety ale na tym polu ING zostaje w tyle..
03-12-2025 09:17
03-12-2025 18:35
Dziękujemy za sugestię, na tę chwilę nie mamy w planach wprowadzenia tej formy płatności.
Dzień dobry,
Jestem w trakcie postępowania upadłościowego i chciałabym uzyskać informacje w dwóch kwestiach:
Czy osoba, wobec której ogłoszono upadłość konsumencką i która posiada już rachunek w innym b
Widać uwagi trafiły do kosza skoro 2 lata i nadal macie ten syf w panelu logowania
(((
Nie mieliśmy wcześniej zgłoszeń w tym temacie. Przekazaliśmy informację do działu technicznego z prośbą o sprawdzenie.
16-06-2026| Użytkownik | Liczba Lajków |
|---|---|
| 5 | |
| 5 | |
| 5 | |
| 3 | |
| 3 |