21-02-2025 09:50
Witam serdecznie, czy bank planuje wprowadzić płatność Zepp Pay? Myślę, że użytkowników zegarków Amazfit przybywa i byłaby to fajna opcja dla banku, który do tej pory jako jeden z pierwszych wdrażał nowe metody płatności.
21-02-2025 12:44
Nie wiem kiedy ING jako pierwszy wdrażał nowe metody płatności, ale na pewno było to dawno ![]()
Tutaj nie ma nawet Xiaomi Pay także o jakichkolwiek bardziej egzotycznych "payach" można tylko pomarzyć.
23-02-2025 18:26
Na ten moment nie mam informacji odnośnie planów w tym zakresie, ale zapisałam sugestię.
28-02-2025
12:12
– ostatnio edytowany
27-03-2025
08:54
przez
KarolinaM
Drogi banku, sugeruję przekazać komu trzeba bo nawet w takim banku spółdzielczym w Limanowej to mają .... [...]
Dzień dobry,
Jestem w trakcie postępowania upadłościowego i chciałabym uzyskać informacje w dwóch kwestiach:
Czy osoba, wobec której ogłoszono upadłość konsumencką i która posiada już rachunek w innym b
Widać uwagi trafiły do kosza skoro 2 lata i nadal macie ten syf w panelu logowania
(((
Nie mieliśmy wcześniej zgłoszeń w tym temacie. Przekazaliśmy informację do działu technicznego z prośbą o sprawdzenie.
16-06-2026| Użytkownik | Liczba Lajków |
|---|---|
| 5 | |
| 5 | |
| 5 | |
| 3 | |
| 3 |