Płatności

Odpowiedz

Zablokowane środki na koncie.

Dzień dobry,

dnia 2.10.2018 został zablokowany przelew na moim koncie w kwocie 700zl. Przelew miał być wykonany na inne konto. Pieniądze nie doszły i do dzisiaj (tj. 12.10.2018) w historii konta dalej widnieje informacja, że środki są zablokowane. Dziwne, bo inny przelew na inna kwotę został wycofany a środki zwrócone.
W związku z tym mam pytanie - czy ktoś z Państwa banku odczytuje wiadomości wysyłane bezpośrednio z mojego konta ING? Uprzedzam pytanie - nie mogę zadzwonic na infolinię, bo muszę osobiście zadzwonić (nie mogę upoważnic np. rodzica) a sam jestem w Brazylii i nie uśmiecha mi się płacić ponad 10zl za minutę połączenia, gdzie pewnie przez pierwsze 5minut będę słuchał, że jestem n-ty w kolejce. Moje wiadomości zostają bez odpowiedzi, a minęło 10 dni od przelewu.
Drugie pytanie - gdzie mogę zlozyc oficjalną skargę w związku z zablokowaniem mi na tak długi czas środków z wiadomych tylko dla Państwa przyczyn?
Z poważaniem
Paweł
Odpowiedz
0 Lajków
Apococito
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
12-10-2018
Wiadomość 1 z 2 (9 093 wyświetleń)

Re: Zablokowane środki na koncie.

Na wiadomości przez Moje ING staramy się odpowiadać najszybciej jak to możliwe. Trudno mi powiedzieć, dlaczego jeszcze nie otrzymałeś odpowiedzi. Możesz również do nas napisać przez czata po zalogowaniu do Mojego ING przez przeglądarkę (prawy dolny róg). Tam sprawdzimy Twoje konto i będziemy mogli zgłosić reklamację.-----------------
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Jeśli chcesz szybciej uzyskać odpowiedź, zachęcamy Cię do kontaktu na czacie w Moim ING lub skorzystania z Wirtualnego Asystenta.
Odpowiedz
0 Lajków
MonikaC
Moderator
Moderator icon
634
119
04-09-2015
Wiadomość 2 z 2 (9 089 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Oświadczenie o ustanowieniu hipoteki na rzecz banku

Witam,
Czy takie zaświadczenie o kredycie dla notariusza, o którym mowa w przypadku rynku pierwotnego, można wygenerować w aplikacji?
Pozdrawiam
Piotr

15-07-2024
Re.: Kredyt hipoteczny_czas analizy

W środę podpisuje umowę... Tyle, że nie z ING, bo mój wniosek ciągle stoi w kolejce do weryfikacji. Ale inne banki nie potrzebują trzech miesięcy na podjęcie decyzji w dość oczywistej sprawie. Mam w I

...

15-07-2024
Remont/przebudowa segmentu na kredyt

Witam

 

Sprawa wygląda następująco. 
Segment 90m2 + garaż. Hipoteka.

 

Chcę zlikwidować ściane nośną garażu w celu powiększenia pow. salonu. Efektem tego z garażu zostanie ''składzik'' o pow. 8m2.

Niestety,

...

15-07-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy