Płatności

Odpowiedz

Błąd podczas płatności NFC

Podczas płacenia NFC występuje problem i pojawia się komunikat Błąd proszę jeszcze raz zbliżyć telefon do terminala. Pierwsze trzy razy jak płaciłem NFC było ok. Proszę o pomoc.

Odpowiedz
0 Lajków
dukexxx83
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
11-10-2018
Wiadomość 1 z 2 (6 630 wyświetleń)

Re: Błąd podczas płatności NFC

Przez Społeczność nie mogę sprawdzić Twojej sytuacji. Proszę spróbuj na początku:

1. Usunąć urządzenie z zaufanych,

2. W ustawieniach telefonu, wybierz menadżera aplikacji. Następnie wybierz aplikację Moje ING. W ustawieniach pamięci wybierz „Wyczyść dane”.  Ustawienia ->  Aplikacje -> Menedżer aplikacji -> Moje ING -> Pamięć -> Wyczyść Dane / Wyczyść Pamięć,

3. Następnie uruchomisz aplikację i na nową ją aktywujesz. Później wybierzesz przy koncie płatności Mastercard w telefonie -> Aktywuj płatności lub Visę Zbliżeniową -> Aktywuj płatności zbliżeniowe .

Jeżeli te czynności nie pomogą, proszę Cię o kontakt przez Moje ING zakładka Wiadomości lub czat (prawy dolny róg w wersji na przeglądarce) lub telefonicznie 32 357 00 69.


-------------

Jeśli podoba ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.

Odpowiedz
0 Lajków
MonikaC
Moderator
Moderator icon
626
119
04-09-2015
Wiadomość 2 z 2 (6 576 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Ile lat wstecz ING bierze pod uwagę w ryczałcie?

biorą 2 ostatnie lata + kwartał bieżącego.

 

Martyna, you are useless.

29-03-2024
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

A i zapomniałem dopisać, jak będziesz w oddziale to koniecznie na miejscu upewnij się czy odblokowali dostęp. Bo ja się musiałem wracać i wszystko zajęło blisko 2 godziny. 

29-03-2024
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Niestety w ING to częsta praktyka, blokują za byle co, ja i moja rodzina mieliśmy blokady m.in za instalacje aplikacji moje ING po raz pierwszy. Najlepsze, że tłumaczyli się tym, że nastąpiła instalac

...

29-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy