Płatności

Odpowiedz

Błąd podczas płatności NFC

Podczas płacenia NFC występuje problem i pojawia się komunikat Błąd proszę jeszcze raz zbliżyć telefon do terminala. Pierwsze trzy razy jak płaciłem NFC było ok. Proszę o pomoc.

Odpowiedz
0 Lajków
dukexxx83
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
11-10-2018
Wiadomość 1 z 2 (6 697 wyświetleń)

Re: Błąd podczas płatności NFC

Przez Społeczność nie mogę sprawdzić Twojej sytuacji. Proszę spróbuj na początku:

1. Usunąć urządzenie z zaufanych,

2. W ustawieniach telefonu, wybierz menadżera aplikacji. Następnie wybierz aplikację Moje ING. W ustawieniach pamięci wybierz „Wyczyść dane”.  Ustawienia ->  Aplikacje -> Menedżer aplikacji -> Moje ING -> Pamięć -> Wyczyść Dane / Wyczyść Pamięć,

3. Następnie uruchomisz aplikację i na nową ją aktywujesz. Później wybierzesz przy koncie płatności Mastercard w telefonie -> Aktywuj płatności lub Visę Zbliżeniową -> Aktywuj płatności zbliżeniowe .

Jeżeli te czynności nie pomogą, proszę Cię o kontakt przez Moje ING zakładka Wiadomości lub czat (prawy dolny róg w wersji na przeglądarce) lub telefonicznie 32 357 00 69.


-------------

Jeśli podoba ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.

Odpowiedz
0 Lajków
MonikaC
Moderator
Moderator icon
630
119
04-09-2015
Wiadomość 2 z 2 (6 643 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Bankowość internetowa dla osób małoletnich 6-13 lat

Dzień dobry, kiedy wprowadzicie funkcjonalność dostępu do aplikacji ing dla posiadaczy kart Mastercard dla dzieci poniżej 13 rok życia ?

24-04-2024
Moje ING wymaga ustawienia aplikacji jako domyślną do płatności zbliżeniowych

Jak w temacie.
Zapytałbym dlaczego, ale zaczniecie pisać jak bardzo jesteśmy dla was najważniejsi i jak bardzo to dla naszego bezpieczeństwa. Powiem tylko, że w aplikacjach PKO, Millenium i Google Pay ...

24-04-2024
Re: Pełnomocnictwo aktualizacja dokumentu tożsamości - zagranica

Pełnomocnictwo musi być sporządzone w formie pisemnej z podpisem mocodawcy potwierdzonym przez notariusza albo w formie aktu notarialnego. W przypadku, gdy dokument pełnomocnictwa sporządzony jest za

...

23-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy