Płatności

Odpowiedz

Zablokowane środki na koncie.

Dzień dobry,

dnia 2.10.2018 został zablokowany przelew na moim koncie w kwocie 700zl. Przelew miał być wykonany na inne konto. Pieniądze nie doszły i do dzisiaj (tj. 12.10.2018) w historii konta dalej widnieje informacja, że środki są zablokowane. Dziwne, bo inny przelew na inna kwotę został wycofany a środki zwrócone.
W związku z tym mam pytanie - czy ktoś z Państwa banku odczytuje wiadomości wysyłane bezpośrednio z mojego konta ING? Uprzedzam pytanie - nie mogę zadzwonic na infolinię, bo muszę osobiście zadzwonić (nie mogę upoważnic np. rodzica) a sam jestem w Brazylii i nie uśmiecha mi się płacić ponad 10zl za minutę połączenia, gdzie pewnie przez pierwsze 5minut będę słuchał, że jestem n-ty w kolejce. Moje wiadomości zostają bez odpowiedzi, a minęło 10 dni od przelewu.
Drugie pytanie - gdzie mogę zlozyc oficjalną skargę w związku z zablokowaniem mi na tak długi czas środków z wiadomych tylko dla Państwa przyczyn?
Z poważaniem
Paweł
Odpowiedz
0 Lajków
Apococito
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
12-10-2018
Wiadomość 1 z 2 (9 028 wyświetleń)

Re: Zablokowane środki na koncie.

Na wiadomości przez Moje ING staramy się odpowiadać najszybciej jak to możliwe. Trudno mi powiedzieć, dlaczego jeszcze nie otrzymałeś odpowiedzi. Możesz również do nas napisać przez czata po zalogowaniu do Mojego ING przez przeglądarkę (prawy dolny róg). Tam sprawdzimy Twoje konto i będziemy mogli zgłosić reklamację.


-------------

Jeśli podoba ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.

Odpowiedz
0 Lajków
MonikaC
Moderator
Moderator icon
630
119
04-09-2015
Wiadomość 2 z 2 (9 024 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Limity Transakcyjne propozycja

Przekazałam Twoją sugestię do odpowiedniego działu. Każdy głos klienta jest dla nas ważny i analizujemy wprowadzanie nowych rozwiązań Emotikon: Szczęśliwy

15-06-2024
Re.: Problem ze skonfigurowaniem karty Visa do płatności zbliżeniowych w moje ING i Google Pay

Proszę, skontaktuj się z nami na czacie w bankowości internetowej lub z naszą infolinią. Przyjmiemy indywidualne zgłoszenie do działu IT. Specjaliści sprawdzą, dlaczego nie możesz aktywować karty w te

...

15-06-2024
Re.: Zaświadczenie o dochodach a zasiłek macierzyński

W przypadku szczegółowych pytań związanych z wypełnieniem dokumentów do wniosku o kredyt zapraszam do kontaktu z Twoim doradcą hipotecznym, który opiekuje wniosek.

15-06-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy