Płatności

Odpowiedz

Blokada płatności automatycznych

Chciałabym zablokować automatyczne pobieranie środków z mojego konta na rzecz konkretnego handlowca. Kiedyś wykupiłam subskrypcję, z której teraz chciałabym zrezygnować i na stronie handlowca wywala mi jakieś błędy, czy jest możliwość zablokowania przyszłych płatności na ich rzecz z poziomu banku?
Odpowiedz
0 Lajków
Dimmu
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
3
0
05-12-2020
Wiadomość 1 z 5 (20 505 wyświetleń)

Re.: Blokada płatności automatycznych

Jaki konkretnie rodzaj płatności automatycznych?
BLIK / polecenie zapłaty / obciążenie karty?
Odpowiedz
0 Lajków
JoannaLBN
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
17
2
04-01-2019
Wiadomość 2 z 5 (20 493 wyświetleń)

Re.: Blokada płatności automatycznych

To szło przez paypal, niestety mimo że usunęłam na paypal tę płatność automatyczną pieniądze wciąż są pobierane. Szczerze mówiąc nie wiem dokładnie jak to działa.
Odpowiedz
0 Lajków
Dimmu
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
3
0
05-12-2020
Wiadomość 3 z 5 (20 474 wyświetleń)

Re.: Blokada płatności automatycznych

Czyli o ile dobrze rozumiem jest to obciążenie karty, ponieważ na paypal podawałam dane karty.
Odpowiedz
0 Lajków
Dimmu
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
3
0
05-12-2020
Wiadomość 4 z 5 (20 472 wyświetleń)

Re: Re.: Blokada płatności automatycznych

Niestety nie możemy anulować subskrypcji Emotikon: Smutny Możesz to zrobić tylko u usługodawcy, u którego ją wykupiłaś.

Z naszej strony możemy zaproponować zastrzeżenie karty i zamówienie nowej. Możesz to zrobić w Moim ING, w szczegółach karty (Karty i płatności telefonem/Karta (np Visa zbliżeniowa)/Zastrzeż) lub telefonicznie +48 323570012 (infolinia jest całodobowa.

Nowa karta będzie miała inny numer, datę ważności i kod CVV, wiec dotychczasowy usługodawca nie będzie mógł z niej pobrać nowych płatności.


***
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
KarolinaM
Moderator
Moderator icon
560
122
19-03-2018
Wiadomość 5 z 5 (20 431 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Dodam tylko - ze po takich rozmowach z konsultantami czuje sie jak traktowany jak idiota - prosze o wyjasnienie lub kontakt.

28-03-2024
Re.: Zablokowany dostep

kuriozum mialem dzis to samo - jak sie skonczyla twoja sytuacja?

28-03-2024
zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Witam - dziś otrzymalem sms o tresci "wykryslismy podejrzane transakcje dlatego tymczasowo zablokowalismy bankowosc internetowa, skontaktuj sie z infolinia". Po kontakcie z infolinia otrzymalem inform

...

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy