Odpowiedz
Highlighted

Wpłatomat zabrał 5000zł.

Dzień dobry. Dzisiaj przed godziną wpłatomat przy oddziale banku ING w Lubinie "połknął" mi 5000 zł. Zapłaciłam 3400 o robiąc dopłatę pobrał pozostałą sumę i wyświetlił komunikat o awarii, zwrócił kartę i koniec. Pobiegłam szybko do oddziału i złożyłam reklamację (022050/102019). Oczywiście żadnego śladu wpłaty. Setki wpłat i nigdy takiej sytuacji. Pani e ING zapewniała, że pieniądze na 100% zostaną zwrócone i jak czytałam tak jedt
Odpowiedz
0 Lajków
Beata69
Nowy w branży
Nowy w branży icon
4
0
30-10-2019
Wiadomość 1 z 3 (1 274 wyświetleń)
Highlighted

Re: Wpłatomat zabrał 5000zł.

@Beata69 Dziękujemy za zgłoszenie reklamacji. Na jej podstawie przeliczymy to urządzenie i sprawdzimy nadwyżkę pieniędzy, która się w nim znajduje. Co do wpłatomatu, tak jak każde inne urządzenie elektryczne może się zepsuć/ zawiesić. Przykro mi, że Tobie przydarzyła się właśnie taka sytuacja. Domyślam się, że pracownica naszego oddziału poinformowała Panią o terminie rozpatrzenia reklamacji? Zrobimy to, jak najszybciej będzie możliwe.

***Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
DawidSz
Moderator
Moderator icon
132
28
26-11-2018
Wiadomość 2 z 3 (1 191 wyświetleń)
Highlighted

Re: Wpłatomat zabrał 5000zł.

Z wyjaśnienia jakie otrzymałem wynika, że 1600zł wcale nie było, czyli jeśli wpłacałam, to albo ING, albo raczej pracownicy Planet Cash wzbogacili  się o moje pieniądze. Gratuluję współpracy.

Odpowiedz
0 Lajków
Beata69
Nowy w branży
Nowy w branży icon
4
0
30-10-2019
Wiadomość 3 z 3 (951 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Zwiększenie kredytu hipotecznego

Jeśli korzystasz z kredytu hipotecznego na budowę domu albo remont i zabrakło Ci środków, to możesz zawnioskować o jego zwiększenie. Taka możliwość jest do końca okresu budowlanego.
W innych przypadkac

...

26-09-2020
Re: Kredyt hipoteczny na działkę rolną z warunkami zabudowy

Dzień dobry, 

gwarancji dać nie możemy, ale możesz złożyć wniosek na zakup tej działki, jeśli zostały wydane warunki zabudowy lub jak wspomniałaś Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego ded

...

26-09-2020
Re.: Kredyt gotówkowy dla zadłużonych

Provident ma (teoretycznie) 30 dni na aktualizację danych w BIK w przypadku spłaty pożyczki. Nie jest to regułą aby pozabankowe pożyczki wywiązywały się sumiennie z tego obowiązku. Po spłacie pożyczki...

26-09-2020
Najbardziej pomocni użytkownicy