Odpowiedz

Wpłatomat awaria

[ Edytowane ]

Dzień dobry, dziś koło godziny 13:20 w drodze do pracy zatrzymałem się wpłacić pieniądze na konto korzystając z usługi BLIK, wybrałem bankomat/wpłatomat PlanetCash (stacja bisek, Wrocław). Wprowadziłem numer wygenerowany w aplikacji i włożyłem 1250 PLN do kasetki. Gdzieś po około 20-30 sekundach urządzenie wywaliło komunikat o Awarii system wpłat. Zostałem de facto bez pieniędzy, bez pokwitowania. Zadzwoniłem na infolinię PlanetCash ale przekierowano mnie bezpośrednio do banku (ING). Została złożona stosowna reklamacja poprzez infolinię banku 021542/062022. Termin rozpatrzenia do 20-07-2022. Nie będę ukrywać, że te pieniądze są bardzo pilnie potrzebne a przy małym dziecku wydatki nie mają końca, a termin jest po prostu bez komentarza. Ile to może potrwać? Czy jest możliwość uznania warunkowego wpłaty?

Najbardziej komiczne w tej całej sytuacji jest fakt, że pracownica stacji, na której terenie znajduje się urządzenie poinformowała mnie, że nie dalej jak 15 minut wcześniej maszyna była serwisowana bo komuś podobnie wciągnęło gotówkę przy wpłacie!

Pozdrawiam

Odpowiedz
0 Lajków
kris2005a
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
29-06-2022
Wiadomość 1 z 5 (1 938 wyświetleń)

Re: Wpłatomat awaria

Przykro mi, że pojawił się kłopot podczas wpłaty gotówki we wpłatomacie. 
Termin podany w reklamacji jest maksymalnym. Nie w każdej sytuacji możemy zaproponować uznania warunkowego wpłaty. 
Przekazałam numer Twojego zgłoszenia do specjalistów z właściwego działu z prośbą o przyspieszenie sprawy.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie. .
WiolettaS
Moderator
Moderator icon
508
110
04-09-2015
Wiadomość 2 z 5 (1 897 wyświetleń)

kris2005a Czy pojawiały się jakieś nowe informacje w temacie Twojego zgłoszenia?

**
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
IlonaU
Moderator
Moderator icon
995
201
07-06-2017
Wiadomość 3 z 5 (1 819 wyświetleń)

Nam wpłatomat zabrał 10tys zł 😭
Mamy czekać 3tyfodnie na uznanie reklamacji, mamy małe dziecko i wysoką inflację, nie wyobrażam sobie tyle czekać. Jakbyśmy my byli winni w banku to od razu byśmy musieli oddawać. Proszę o przyspieszenie sprawy 113051/112022
Odpowiedz
0 Lajków
Werkax5
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
0
16-11-2022
Wiadomość 4 z 5 (874 wyświetleń)

Przekazaliśmy już prośbę o przyśpieszenie zgłoszenia do odpowiedniej jednostki. Prosimy, zachowaj ciągłość komunikacji w jednym miejscu. 

**
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
IlonaU
Moderator
Moderator icon
995
201
07-06-2017
Wiadomość 5 z 5 (873 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Złe długi jak sobie radzicie?

Hej

Czy komuś udało się rozliczyć ulgę za złe długi w ING Księgowość?

Wie ktos jak sobie z tym poradzić.

02-02-2023
Re.: U2F

Serwisy bankowe są w 99 procentach bezpieczne. Słabym ogniwem jest klient Emotikon: Szczęśliwy Oszustwa na orlen, inpost, dopłaty za paczkę, można wymieniać w nieskończoność głupotę ludzi na to się nabierającychEmotikon: Szczęśliwy

02-02-2023
Re.: U2F

Banki raczej tego nie wprowadzą. Znając klientów pewnie klucze chcieliby za darmo Emotikon: Szczęśliwy Klucz chyba i tak przydałby się tylko do logowania do banku, a transakcje i tak trzeba potwierdzać tak samo jak teraz

...

02-02-2023
Najbardziej pomocni użytkownicy