Odpowiedz

Wpłatomaty w Niemczech

Witam wszystkich.

Mam konto ROR w euro i powiązaną z nim kartę Visa. Pytanie brzmi gdzie w Monachium i okolicach mogę wpłacić gotówkę. Jakie niemieckie banki dają taka możliwość? Znalazłem wpłatomat Münchner Bank niestety nie miałem możliwości wpłaty.
Odpowiedz
0 Lajków
Cukier044
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
17-10-2018
Wiadomość 1 z 3 (20 786 wyświetleń)

Re: Wpłatomaty w Niemczech

@Cukier044 Nie posiadamy urządzeń - wpłatomatów poza granicami kraju. W takim przypadku nie masz możliwości skorzystania z takiej formy wpłaty na konto znajdujące się w naszym banku.

Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 2 z 3 (20 733 wyświetleń)

Re: Wpłatomaty w Niemczech

Jesteście bardzo zacofanym bankiem jaki może istniec.w grudziadzu nie można wypłacić euro a w Niemczech nie można wpłacać na konto euro🤦
Odpowiedz
0 Lajków
beatom2227
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
21-07-2023
Wiadomość 3 z 3 (5 749 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Daily tracker wydatków + alerty o przekroczeniu limitu

Dzień dobry,

wpadłem ostatnio na pomysł (po uprzednim przeszukaniu sieci) na przekazanie pomysłu do deweloperów aplikacji mobilnej (i nie tylko).

Zauważyłem, że możemy sobie przypisywać nasze wydatki do

...

20-04-2024
Błąd przy zakładaniu celu oszczędnościowego

Przy próbie założenia celu oszczędnościowego, po potwierdzeniu danych, pojawia się komunikat Błąd wczytywania danych Spróbuj ponownie później. Taka sytuacja ma miejsce od dłuższego czasu, zarówno w ba

...

20-04-2024
Re: Re.: Koszt przelewu z ING na konto karty REVOULT

Sytuacja się zmienia, dlatego odgrzebię temat. Jak to wygląda w kwietniu 2024? Na pewno są tutaj osoby, które korzystają.

Mam konto na Revolucie w złotówkach i doładowuję je:

- z karty ING (podejrzewam

...

20-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy