Oddziały, bankomaty, wpłatomaty

Odpowiedz

Katowice osiedle Giszowiec - brak wpłatomatu po likwidacji oddziału ING

Witam. W imieniu swoim i mieszkańców osiedla Giszowiec w Katowicach, chciałbym zapytać o bankomat z opcją wpłaty na w/w osiedlu w Katowicach, czy wiadomo w którym dokładnie miejscu ma stanąć bankomat z wpłatomatem? Ponieważ jedyne dwa bankomaty z opcją wpłaty, które były przy oddziale banku przy ul. Mysłowickiej 28 zostały zlikwidowane. Teraz żeby wpłacić pieniądze mieszkańcy tego osiedla muszą jechać do centrum Katowic, albo do oddalonej o kilka kilometrów galerii handlowej Trzy Stawy. Jest kilka bankomatów Planet Cash w okolicy, ale sam bankomat bez możliwości wpłaty to trochę za mało. Po rozmowie z wieloma mieszkańcami osiedla wszyscy zgodnie twierdzą, że brak możliwości wpłaty jest bardzo uciążliwy. Niektórzy nawet sądzą, że przeniosą konto do konkurencyjnego banku, który jest na osiedlu, bo o ile można zrozumieć likwidację oddziału z różnych przyczyn, o tyle brak bankomatu z opcją wpłaty jest wręcz nielogiczny, zwłaszcza że nie ma żadnego wpłatomatu w pobliżu. A niestety nie ma możliwości wpłacania pieniędzy do obcych wpłatomatów, niż te należące do ING, lub firmy Planet Cash. Podkreślam, że kilkukrotnie było to zgłaszane na czacie przez aplikację Moje ING, każdy konsultant twierdzi że sugestia jest przekazana do odpowiedniej jednostki, ale brak jakiegokolwiek potwierdzenia, a kontaktując się z ING przez Messenger każdy konsultant wie coś zupełnie innego, lub nie wie nic. To jest niedopuszczalne żeby w mieście wojewódzkim na osiedlu nie było nawet jednego wpłatomatu. Nikt nie wymaga ich 10, wystarczy ten jeden. Po co likwidować coś co było ludziom potrzebne? Tym bardziej jest to śmieszna sytuacja, że właśnie w Katowicach ING ma swoją siedzibę... Ja sam wielokrotnie w ciągu miesiąca korzystam z wpłatomatu, bo jak wypłacam gotówkę i chce zapłacić gdzieś gdzie się nie da kartą zapłacić, to potem chcę mieć możliwość wpłacić resztę gotówki, nie lubię jej nosić. Proszę mi wierzyć, że nie chodzi tylko o mnie, na Giszowcu mieszka wiele starszych osób, które potrzebowały tego wpłatomatu. Szkoda że nie ma bezpośredniego kontaktu do jednostki która zajmuje się urządzeniami w ING - przynajmniej mailowego. Mam nadzieję, że problem zostanie szybko rozwiązany.
Odpowiedz
0 Lajków
LukL
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
3
0
27-02-2021
Wiadomość 1 z 10 (8 911 wyświetleń)

Re: Katowice osiedle Giszowiec - brak wpłatomatu po likwidacji oddziału ING

@LukL Tak, znamy sytuację na Giszowcu. Poinformowaliśmy zespół odpowiedzialny za rozmieszczenie naszych wpłatomatów. Analizujemy dokładną lokalizację wpłatomatu, w której mógłby on stanąć. Dziękuję za Twoje zgłoszenie w tej sprawie. 

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
ElżbietaG
Moderator
Moderator icon
92
16
14-12-2020
Wiadomość 2 z 10 (8 863 wyświetleń)

Re: Katowice osiedle Giszowiec - brak wpłatomatu po likwidacji oddziału ING

Dziękuję za odpowiedź, czy wiadomo mniej więcej kiedy będzie się można spodziewać nowego wpłatomatu?
Odpowiedz
0 Lajków
LukL
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
3
0
27-02-2021
Wiadomość 3 z 10 (8 850 wyświetleń)

Re: Katowice osiedle Giszowiec - brak wpłatomatu po likwidacji oddziału ING

@LukL Na ten moment nie mam dokładnych informacji Emotikon: Smutny

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
ElżbietaG
Moderator
Moderator icon
92
16
14-12-2020
Wiadomość 4 z 10 (8 794 wyświetleń)

Re: Katowice osiedle Giszowiec - brak wpłatomatu po likwidacji oddziału ING

Mamy informację, że 400m dalej, w Biedronce możesz skorzystać z wpłatomatu Emotikon: Szczęśliwy

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
ElżbietaG
Moderator
Moderator icon
92
16
14-12-2020
Wiadomość 5 z 10 (8 535 wyświetleń)

Re: Katowice osiedle Giszowiec - brak wpłatomatu po likwidacji oddziału ING

Witam , niestety bankomat który jest w Biedronce na Wojciecha nie ma możliwości wpłaty gotówki . W dniu dzisiejszym byłam w w/w bankomacie i informacja jest błędna . Jednocześnie pozwolę sobie na swoje zdanie w tej sytuacji ...jestem klientka od 14 i nigdy nie czułam takiego dyskomfortu jako klient waszego banku . Uważam , że przed zamknięciem banku powinna zostać rozwiązana ta sytuacja zanim zostały zlikwidowane bankomaty przy siedzibie , już powinna być alternatywą dla klienta w postaci innego bankomatu z możliwością wpłaty . W związku z tym mocno rozważam opcje zmiany banku na taki który umożliwia mi wszelkie kroki dotyczące wpłaty i wypłaty gotówki . Pozdrawiam
Odpowiedz
0 Lajków
Cukturist
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
28-03-2021
Wiadomość 6 z 10 (8 417 wyświetleń)

Re: Katowice osiedle Giszowiec - brak wpłatomatu po likwidacji oddziału ING

Bo nie chodzi o bankomat na Wojciecha, tylko o bankomat w Biedronce na Mysłowickiej, tam można wpłacać, jednak mnie się tam chodzić specjalnie nie chce, bo wcale aż tak blisko nie jest i muszę pieniądze wpłacać w pracy, a pracuję w Tychach, pisałem do ING, żeby w Biedronce na Wojciecha też zamienili urządzenia i dali bankomat z wpłatomatem, ale jak zwykle cisza i olewka tematu. Poprzednia lokalizacja wpłatomatów była moim zdaniem najlepsza. Gdyby dali też bankomat z wpłatomatem w Biedronce na Wojciecha, to wszyscy mieszkańcy z różnych części Giszowca by mieli wygodne rozwiązanie bo byłyby dwa urządzenia w różnych lokalizacjach.
Odpowiedz
0 Lajków
LukL
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
3
0
27-02-2021
Wiadomość 7 z 10 (8 408 wyświetleń)

Re: Katowice osiedle Giszowiec - brak wpłatomatu po likwidacji oddziału ING

Zapisaliśmy wasze głosy w tej sprawie. Przyjrzymy się temu tematowi. 

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
IlonaU
Moderator
Moderator icon
1073
215
07-06-2017
Wiadomość 8 z 10 (8 400 wyświetleń)

Re: Katowice osiedle Giszowiec - brak wpłatomatu po likwidacji oddziału ING

CukturistLukL, w Biedronce przy Wojciecha 57 planujemy wymienić urządzenie na bankomat i wpłatomat. Nie mamy jeszcze jednak konkretnej daty - pracujemy nad tym, aby stało się to jak najszybciej 😉


***
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
KarolinaM
Moderator
Moderator icon
560
122
19-03-2018
Wiadomość 9 z 10 (8 305 wyświetleń)

Re: Katowice osiedle Giszowiec - brak wpłatomatu po likwidacji oddziału ING

Wracamy z informacją Emotikon: Szczęśliwy Bankomat na ul. Wojciecha 57 ma już opcję wpłaty 😊


Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
MartynaC
Moderator
Moderator icon
421
93
12-04-2017
Wiadomość 10 z 10 (7 919 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Kredyt hipoteczny - czas oczekiwania na decyzję

Trzymam kciuki za pozytywną i szybką decyzję dla Ciebie 🙂

28-03-2024
Re.: Kredyt hipoteczny - czas oczekiwania na decyzję

Gratuluję i bardzo dziękuje za informację Emotikon: Szczęśliwy

28-03-2024
Re: Kupno biletów przez CarPlay - czy to żart

Niestety całe ING, tam gdzie nie trzeba to wielce dbają bezpieczeństwo, tak jak z tym CarPlay wymagającym odblokowania tel, albo jak aktywujesz U2F w aplikacji to każde uruchomienie aplikacji wymaga p

...

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy