Odpowiedz

Ing w Holandii

Czy bank w Polsce jest powiązany z bankiem w Holandii.
Odpowiedz
0 Lajków
julka26
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
20-09-2017
Wiadomość 1 z 11 (39 341 wyświetleń)

Re.: Ing w Holandii

Obsługa klienta nie jest powiązana.
Postaraj się sprecyzować pytanie, może będę mógł na nie odpowiedzieć.
Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 2 z 11 (39 286 wyświetleń)

Re.: Ing w Holandii

Bank ING oraz holenderski ING należą co prawda do tej samej Grupy ING. Posiadają natomiast różne produkty, ofertę i obsługę, w żaden sposób ze sobą nie połączone.

GrzegorzG
Pracuję w ING
Pracuję w ING icon
78
13
30-01-2016
Wiadomość 3 z 11 (39 214 wyświetleń)

Re.: Ing w Holandii

Czy posiada ktos numer do banku ING NL zeby porozmawiac po polsku ?
patrycja92
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
2
1
27-06-2020
Wiadomość 4 z 11 (31 733 wyświetleń)

Re.: Ing w Holandii

Witam chciałbym się dowiedzieć co mam zrobić w takiej sytuacji gdyż 3 miesiące zgubiłem kartę debetową ing.nl zgłosiłem do banku i zablokowałem po jakimś czasie byłem w banku w Holandi i prosiłem o zmianę adresu korespondencynego do Polski oraz prosząc o przysłanie nowej karty do Polski. Problem w tym że karty OD miesiąca nie mam nie mogę się zalogować do ing int. ponieważ muszę potwierdzić mobilnie a żeby aplikacje mobilna zainstalować muszę podać dane nowej karty.Przebywam teraz cały casz w Polsce bez środków pieniężnych pieniądze są w żaden sposób nic nie mogę zrobić dzwoniłem do banku kilka razy oni nic nie wiedzą też jest mi ciężko mi rozmawiać po angielsku co mam zrobić
Odpowiedz
0 Lajków
Gregallman21
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
13-01-2021
Wiadomość 5 z 11 (28 830 wyświetleń)

Re: Re.: Ing w Holandii

Gregallman21, niestety w tej sprawie nie możemy pomóc. Z holenderskim bankiem jesteśmy w jednej grupie kapitałowej, ale jesteśmy też różnymi bankami. Powinieneś skontaktować się z holenderskim ING, aby wyjaśnić kwestię karty i aplikacji.


***
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
KarolinaM
Moderator
Moderator icon
562
122
19-03-2018
Wiadomość 6 z 11 (28 757 wyświetleń)

Re.: Ing w Holandii

Witam.

Potrzebuję otworzyć konto w Holenderskim Banku i bym chciał to zrobić w ING Pod jakim numerem mogę porozmawiać po Polsku i z polskiego numeru ?

Odpowiedz
0 Lajków
piotr1957
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
28-01-2021
Wiadomość 7 z 11 (28 385 wyświetleń)

Re.: Ing w Holandii

[ Edytowane ]
Konta w Holandii nie otworzysz również przez infolinie holenderskiego ING.

Możesz to zrobić w aplikacji mobilnej lub podczas wizyty w oddziale banku.

Pare lat temu istniał numer holenderskiej infolinii ING, gdzie prowadzono rozmowy w języku polskim, ale to temat nieaktualny.

Jeżeli masz jakieś pytania związane z ING w Holandii postaram się odpowiedzieć na te podstawowe.
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 8 z 11 (28 342 wyświetleń)

Re.: Ing w Holandii

Mam konto holenderskie w ing .kture jest nie aktywne .a chciałabym je uaktywnic. Czy jest taka możliwość aby uaktywnic je przez internet .
Odpowiedz
0 Lajków
Marzanna69
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
06-05-2021
Wiadomość 9 z 11 (25 759 wyświetleń)

Re: Re.: Ing w Holandii

[ Edytowane ]

Chciałabym pomóc, ale trudno odnieść mi się do tego, jak wygląda to w holenderskim ING. Proponuję, żebyś skontaktowała się z bankiem, w którym prowadzisz swoje konto Emotikon: Szczęśliwy 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
MartaK
Były moderator
Były moderator icon
672
176
04-09-2015
Wiadomość 10 z 11 (25 680 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Zapętlony reset aplikacji. Dźwięk powiadomienia

Witaj,
chciałabym pomóc, ale przez Społeczność nie mogę potwierdzić Twoich danych. Jest to ogólny kontakt. Do wyjaśnienia tej sytuacji będzie potrzebne zgłoszenie techniczne. Możemy je przyjąć podczas

...

18-04-2024
Re: ubezpieczenie nieruchomości

Przez Społeczność nie mogę sprawdzić Twojej sytuacji. Jest to ogólny kontakt. Proszę, napisz do nas na czacie w Moim ING od poniedziałku do piątku od 8:00 do 18:00. Specjaliści hipoteczni sprawdzą syt

...

18-04-2024
Re: Zeskanuj i zapłać

Szkoda, byłaby to bardzo przydatna funkcja.

Niestety, ale "Zapłać rachunek ze zdjęcia lub pliku", to zupełnie inna funkcja, zupełnie nieprzydatna dla klienta indywidualnego, który przy kasie w sklepie

...

18-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy