Odpowiedz

Ing w Holandii

Czy bank w Polsce jest powiązany z bankiem w Holandii.
Odpowiedz
0 Lajków
julka26
Nowy w branży
Nowy w branży icon
1
0
20-09-2017
Wiadomość 1 z 6 (10 818 wyświetleń)

Re.: Ing w Holandii

Obsługa klienta nie jest powiązana.
Postaraj się sprecyzować pytanie, może będę mógł na nie odpowiedzieć.
Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 2 z 6 (10 763 wyświetleń)

Bank ING oraz holenderski ING należą co prawda do tej samej Grupy ING. Posiadają natomiast różne produkty, ofertę i obsługę, w żaden sposób ze sobą nie połączone.

Odpowiedz
0 Lajków
GrzegorzG
Pracuję w ING
Pracuję w ING icon
78
12
30-01-2016
Wiadomość 3 z 6 (10 691 wyświetleń)

Czy posiada ktos numer do banku ING NL zeby porozmawiac po polsku ?
patrycja92
Nowy w branży
Nowy w branży icon
2
1
27-06-2020
Wiadomość 4 z 6 (3 211 wyświetleń)

Witam chciałbym się dowiedzieć co mam zrobić w takiej sytuacji gdyż 3 miesiące zgubiłem kartę debetową ing.nl zgłosiłem do banku i zablokowałem po jakimś czasie byłem w banku w Holandi i prosiłem o zmianę adresu korespondencynego do Polski oraz prosząc o przysłanie nowej karty do Polski. Problem w tym że karty OD miesiąca nie mam nie mogę się zalogować do ing int. ponieważ muszę potwierdzić mobilnie a żeby aplikacje mobilna zainstalować muszę podać dane nowej karty.Przebywam teraz cały casz w Polsce bez środków pieniężnych pieniądze są w żaden sposób nic nie mogę zrobić dzwoniłem do banku kilka razy oni nic nie wiedzą też jest mi ciężko mi rozmawiać po angielsku co mam zrobić
Odpowiedz
0 Lajków
Gregallman21
Doradca z ambicjami
Doradca z ambicjami icon
1
0
13-01-2021
Wiadomość 5 z 6 (308 wyświetleń)

Re: Re.: Ing w Holandii

Gregallman21, niestety w tej sprawie nie możemy pomóc. Z holenderskim bankiem jesteśmy w jednej grupie kapitałowej, ale jesteśmy też różnymi bankami. Powinieneś skontaktować się z holenderskim ING, aby wyjaśnić kwestię karty i aplikacji.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
KarolinaM
Moderator
Moderator icon
286
73
19-03-2018
Wiadomość 6 z 6 (235 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
przewalutowania

6.01 zrobiłam zakup kartą VISA, który wynosił 4,99USD i ta płatność została zablokowana. Następnie 8.01 wykonana ponownie. Tego samego dnia wykonana została transakcja za przewalutowanie (0,55PLN) nat...

21-01-2021
Zakończenie inwestycji

Witam. Czy mogę złożyć wniosek o zakończenie inwestycji bez zdjęć dziennika budowy?
Złożylismy wniosek do Inspektoratu i musieliśmy również dostarczyć dziennik. Mam potwierdzenie wpłynięcia do tego Urz...

20-01-2021
Re: Re.: brak decyzji kredytowej od 5.11.2020

@bluenancy Tutaj nie mamy dostępu do Twojego wniosku, żeby cokolwiek sprawdzić. Zapewniam jednak, że decyzję kredytową podejmiemy jak najszybciej będzie to możliwe. Po więcej szczegółów zapraszam Cię

...

20-01-2021
Najbardziej pomocni użytkownicy