Odpowiedz

ING KRADNIE PIENIĄDZE

ING Bank Śląski kradnie pieniądze!

Jestem klientem 7 lat i bankomat w miejscowości Wolbrom ul Piłsudskiego 1 numer bankomatu podam jak pojadę tam, ukradł mi 170 złotych wstyd hańba!

Nawet policja nie chce przyjąć zgłoszenia że ing kradnie bo bankomat trzeba było by złodzieja za kraty wstawić tego co go stworzył wadliwy sprzęt albo zezłomować na hucie cały elektrosmieć

Sytuacja stała się dziś 17 listopada 11:30 godzina 2019 rok
ING Bank Śląski Oddział w Wolbromiu
Piłsudskiego 1, 32-340 Wolbrom



Z poważaniem
Michał Koźmiński z Wolbromia klient o 7 lat za długo czas skończyć z bankiem który kradnie pieniądze!
michalkoza
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
5
1
17-11-2019
Wiadomość 1 z 6 (5 291 wyświetleń)

Re: ING KRADNIE PIENIĄDZE

@michalkoza Przepraszam Cię za sytuację, w której wpłatomat po wpłacie nie udostępnił Ci pieniędzy na koncie. Zdajemy sobie sprawę, że jest to niekomfortowe, dlatego chcemy to dla Ciebie wyjaśnić. Taka sytuacja mogła się zdarzyć np. z powodu awarii urządzenia, której nie jesteśmy w stanie przewidzieć lub w przypadku zajęcia egzekucyjnego na koncie. W przypadku wpłaty na konto z aktywnym zajęciem, wpłatę udostępniamy od razu od poniedziałku do soboty 8:00 - 20:00 z wyłączeniem dni ustawowo wolnych. Proszę zgłosić nam tę sytuację pod numerem 32 357 00 69. Infolinia jest czynna 24/7. Specjalista sprawdzi dokładnie Twoją wpłatę i przyjmie odpowiednie zgłoszenie. Zapewniam Cię, że nie okradamy klientów i mam nadzieję, że mimo tej sytuacji pozostaniesz dalej naszym klientem.

 

 

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
MateuszF
Moderator
Moderator icon
537
119
12-04-2017
Wiadomość 2 z 6 (5 288 wyświetleń)

Re.: ING KRADNIE PIENIĄDZE

numer 010804/112019

Ile można czekać, bank ING kradnie pieniądze, wstawia zepsute bankomaty i każą czekać może procent że przetrzymanie bezprawne, złodziejski bank w biały dzień pójdę na 8 rano do banku aby zrobić wstyd przy wszystkich klientach by sobie poszli do innego bo stare wpłatomaty w Wolbromiu stoją zepsute tu nie chodzi o 170 złotych tu chodzi o honor

Bank złodziej!!! Ukradł moje pieniądze ukradł!!!!!!! Zmieniam bank złodzieje!!!!!!!!!!!
Odpowiedz
0 Lajków
michalkoza
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
5
1
17-11-2019
Wiadomość 3 z 6 (5 286 wyświetleń)

Re: Re.: ING KRADNIE PIENIĄDZE

Dziękuję, że nam to zgłosiłeś. Reklamację postaramy się rozpatrzyć najszybciej jak to możliwe. Konto możesz zamknąć w dowolnym naszym oddziale lub korespondencyjnie. Mam nadzieję, że mimo tych kłopotów jeszcze kiedyś zdecydujesz się skorzystać z naszych usług.

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
MateuszF
Moderator
Moderator icon
537
119
12-04-2017
Wiadomość 4 z 6 (5 284 wyświetleń)

Re: Re.: ING KRADNIE PIENIĄDZE

Kasę ing oddało dziękuję
Odpowiedz
0 Lajków
michalkoza
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
5
1
17-11-2019
Wiadomość 5 z 6 (5 017 wyświetleń)

Re: Re.: ING KRADNIE PIENIĄDZE

Cieszymy się, że sprawa się wyjaśniła. 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
ŁukaszW
Były moderator
Były moderator icon
699
228
12-10-2015
Wiadomość 6 z 6 (5 014 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
'Raz dwa trzy, apkę masz i Ty' - 100 zł??

cześć,

 

chciałam zapytać, czy jest tu może ktoś kto dostał obiecane 100 zł za założenie aplikacji? ja wciąż czekam, a wydaje mi się, że spełniłam wszystkie warunki z regulaminu...

 

pozdrawiam!

16-04-2024
Kredyt hipoteczny na dom - dlaczego ciągle otrzymuję nieprawdziwe informacje o czasach ?

Wniosek trafił do analizy 5.03.2024 zakończone 4.04.2024 - miało być 16 dni wyszło 21 dni.

4.04.2024 nagle się okazało, że potrzeba dokumentów, które można było załatwić wcześniej i od 11.04 trwa dodat

...

16-04-2024
Re: Numer karty oraz kod CVV

Dziękujemy za sugestię.

15-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy