Odpowiedz

likwidacja bankomatów

Jestem coraz bardziej oburzona tym, że w wielu miejscach likwidują bankomaty ING. Ostatnio taką sytuację miałam na lotnisku w Pyrzowicach. Uważam, że w takich strategicznych miejscach jak najbardziej powinien znajdować się bankomat, gdzie można wypłacić pieniądze bez prowizji. Skoro bank likwiduje swoje bankomaty, niech wprowadzi darmowe wypłaty z bankomatów innych banków. Zaczynam coraz bardziej mieć ochotę na przeniesienie się do innego banku.

Jeżeli ktoś z Was wie gdzie można zgłaszać tego typu uwagi, chętnie skorzystam z podpowiedzi.

Dziękuję

Odpowiedz
0 Lajków
midzia2
Nowy w branży
Nowy w branży icon
2
0
21-10-2019
Wiadomość 1 z 3 (476 wyświetleń)

Re: likwidacja bankomatów

Rozumiem, że niedaleka odległość do bankomatu ma dla Ciebie istotne znaczenie. Zgłosiłam Twoje uwagi. 
Czy słyszałaś o usłudze Cashback? To bezpłatna usługa, dzięki której możesz wypłacić gotówkę, gdy płacisz kartą.
Przez Cashback możesz jednorazowo wypłacić do 300 zł (karty Visa i Visa Business). Kwota wypłaty nie zależy od ceny zakupów. 
Więcej informacji znajdziesz tutaj. 

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
IlonaU
Moderator
Moderator icon
448
102
07-06-2017
Wiadomość 2 z 3 (382 wyświetleń)

Re: likwidacja bankomatów

Znam usługę wypłaty w przy realizacji zakupów. Ale mnie chodzi o dostęp do samej wypłaty/bądź wpłaty pieniędzy, niestety coraz bardziej jest ograniczona np. na lotnisku, o którym wspomniałam w pierwszym poście. Nie każdy chce robić zakupy, aby pobrać lub wpłacić gotówkę, którą się wciąż posługujemy w codziennym życiu.

Jeżeli to coś zmieni, to proszę wziąć pod uwagę, że bankomaty/wpłatomaty dla Państwa klientów uatrakcyjniają ofertę i są potrzebne. Inaczej konkurencja zadba o przechwycenie niezadowolonych do siebie.

Odpowiedz
0 Lajków
midzia2
Nowy w branży
Nowy w branży icon
2
0
21-10-2019
Wiadomość 3 z 3 (267 wyświetleń)
Najbardziej pomocni użytkownicy