Odpowiedz

Dostęp do wpłatomatów

Dzień dobry.  

 

W pełni jest dla mnie zrozumiałe zamykanie oddziałów banku, gdyż sam na przestrzeni 20 lat korzystałem z nich nie więcej  niż mam palców u jednej dłoni, ale równoczesne ograniczanie bankomatów a szczególnie wpłatomatów bardzo mnie irytuje. Często za swoje usługi otrzymuję pieniądze od klientów w postaci pliku banknotów i wpłatomat jest dla mnie niezbędnym urządzeniem. Jestem bardzo niezadowolony z likwidacji wpłatomatu w Sosnowcu na ulicy Wojska Polskiego przy byłym oddziale banku, przez co dzielnice Sosnowca takie jak Dańdówka, Niwka, Bór zostały zmuszone do korzystania z wpłatomatu w sąsiednim mieście Mysłowice lub w znacznej odległości od tych dzielnic innej części Sosnowca. Mam nadzieje że będziecie mieli więcej niezadowolonych klientów z tego obszaru mojego miasta co spowoduje możliwość wpłat na przykład w jednym z bankomatów Planeta Cash tj. (Wojska Polskiego 17 lub Konstytucji 3-go Maja 3)

Pozdrawiam!

Odpowiedz
0 Lajków
Timi
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
3
0
20-11-2019
Wiadomość 1 z 4 (3 162 wyświetleń)

Re: Dostęp do wpłatomatów

Rozumiem, że brak wpłatomatów w Twojej okolicy może być dla Ciebie niekomfortową sytuacją Emotikon: Smutny 
Dziękuję za Twoją sugestię - przekazałam ją do odpowiedniego zespołu. W Sosnowcu możesz korzystać z wpłatomatów przy:
- ul. Gospodarczej 32
- ul. Grota Roweckiego 20
- ul. Henryka Sienkiewicza 3
- ul. Małachowskiego 7
- ul. Lenartowicza 104
- ul. Braci Mieroszewskich 2.


Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
MartynaC
Moderator
Moderator icon
421
93
12-04-2017
Wiadomość 2 z 4 (3 113 wyświetleń)

Re.: Dostęp do wpłatomatów

Dziękuję bardzo doczekałem się wpłatomatu na ul. Wojska Polskiego 30
Sosnowiec, trochę to trwało ale w końcu jest 👍😃
Odpowiedz
0 Lajków
Timi
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
3
0
20-11-2019
Wiadomość 3 z 4 (2 545 wyświetleń)

Re: Re.: Dostęp do wpłatomatów

Zależy nam na tym, żeby nasi klienci byli zadowoleni Emotikon: Szczęśliwy Zachęcamy do dzielenia się swoimi uwagami. 


 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
MartaK
Były moderator
Były moderator icon
672
176
04-09-2015
Wiadomość 4 z 4 (2 505 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

A i zapomniałem dopisać, jak będziesz w oddziale to koniecznie na miejscu upewnij się czy odblokowali dostęp. Bo ja się musiałem wracać i wszystko zajęło blisko 2 godziny. 

29-03-2024
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Niestety w ING to częsta praktyka, blokują za byle co, ja i moja rodzina mieliśmy blokady m.in za instalacje aplikacji moje ING po raz pierwszy. Najlepsze, że tłumaczyli się tym, że nastąpiła instalac

...

29-03-2024
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Dodam tylko - ze po takich rozmowach z konsultantami czuje sie jak traktowany jak idiota - prosze o wyjasnienie lub kontakt.

29-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy