Odpowiedz

Reklamacja

Proszę o przyjęcie następującej reklamacji. Co chwile mnie rozłącza. Gdyby mnie rozłączyło proszę również złożyć reklamacje. Dziś założyłam u państwa konto w banku na szewskiej we Wrocławiu. Pracownica zachęciła mnie do przestestowania opcji wpłaty blik. Wpłacałam blikiem 3500 PLN. Wpłatomat się wyłączył kwota się nie zaksięgowała na koncie. Niestety - pracownica powiedziała ze nie można otworzyć bankomatu i przeliczyć środków w związku z czym powiedziała ze mogę poprosić o uznanie warunkowe reklamacji jeśli oświadcze ze taka sytuacja miała miejsce. Powiedziała tez ze lepiej złożyć reklamacje na czacie lub telefonicznie niż w placówce. Proszę o przyjęcie reklamacji uwzględnienie prośby o uznanie warunkowe gdyż są to moje ostatnie pieniądze i o podanie mi jej numeru


To treść mojej reklamacji o numerze 029332/032021
Bardzo proszę o wystosowanie prośby o przyspieszenie i o uznanie warunkiem gdyż to moje jedyne środki. Zostałam bez niczego...
Proszę o pomoc
Odpowiedz
0 Lajków
basiedl
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
29-03-2021
Wiadomość 1 z 2 (1 624 wyświetleń)

Re: Reklamacja

Przekazałam prośbę o przyśpieszenie reklamacji do odpowiedniego zespołu. 



-----------------
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Jeśli chcesz szybciej uzyskać odpowiedź, zachęcamy Cię do kontaktu na czacie w Moim ING lub skorzystania z Wirtualnego Asystenta.
Odpowiedz
0 Lajków
IlonaU
Moderator
Moderator icon
1076
216
07-06-2017
Wiadomość 2 z 2 (1 618 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Re.: Bankowość internetowa dla osób małoletnich 6-13 lat

Czy wiadomo chociaż czy bakowość internetowa dla małoletnich 6-13 lat zostanie wprowadzona w tym 2024 roku?

 

Pytam ponieważ ciężko mi dłuzej trzymać dziecko zacofanym i wymagać noszenia gotówki czy pla

...

02-07-2024
Re: Kredy hipoteczny a umowa o pracę na czas określony

Witam, niestety informacje, które podają eksperci ING nie są spójne w opisanym powyżej temacie. Czy jest zatem możliwość dotarcia do oficjalnej dokumentacji, która jednoznacznie odpowiada na pytanie?

 

...

02-07-2024
Re.: Kredyt w rachunku bieżącym a zmiana właścicielska

Chcielibyśmy pomóc, natomiast przez forum nie mamy wglądu w dane w systemie bankowym. Proszę, skontaktuj się w tej sprawie z naszymi specjalistami pod numerem 32 357 00 24. Infolinia jest czynna w dni...

01-07-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy