Odpowiedz

Brak usługi wybrania gotówki bankomacie

W całym mieście wszystkie bankomaty mają usługę niedostępną, zresztą nie tylko bank w którym mam pieniądze.
Jak mam zatem wybrać własne pieniądze ?
lilia
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
6
2
31-03-2020
Wiadomość 1 z 16 (11 540 wyświetleń)

Re.: Brak usługi wybrania gotówki bankomacie

No właśnie, ja dziś objechałem 7 bankomatów planet cash i nic... jak widać macie klientów mocno w doopie...
patbia7185
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
4
2
23-11-2016
Wiadomość 2 z 16 (11 469 wyświetleń)

Re: Brak usługi wybrania gotówki bankomacie

Bankomaty staramy się uzupełniać nasze bankomaty na bieżąco. Z uwagi na dużą ilość wypłat w ostatnim czasie, mogą się pojawić chwilowe przerwy w dostępie do gotówki w bankomatach. Przypominamy jednak, że nie ma potrzeby gromadzenia gotówki. Pieniądze są bezpieczne i cały czas można płacić bezgotówkowo.

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
MagdalenaD
Moderator
Moderator icon
316
61
04-09-2015
Wiadomość 3 z 16 (11 363 wyświetleń)

Re: Brak usługi wybrania gotówki bankomacie

Dziękuję za odpowiedź. Ja też zgadzam się ze stwierdzeniem, że nie ma potrzeby gromadzenia gotówki, ale czasami gotówka jest potrzebna. Np. jestem w trakcie zakupu auta, gdzie muszę zapłacić w gotówce, i nie mogę zebrać na czas potrzebnej kwoty.

Co mam zrobić, oprócz wizyty w oddziale to nie mam za bardzo innej opcji, prawda?

patbia7185
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
4
2
23-11-2016
Wiadomość 4 z 16 (11 352 wyświetleń)

Re: Brak usługi wybrania gotówki bankomacie

Tak, oprócz opcji wypłaty w bankomacie pozostaje jeszcze możliwość wypłaty bezpośrednio w placówce kasowej.

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
MagdalenaD
Moderator
Moderator icon
316
61
04-09-2015
Wiadomość 5 z 16 (11 331 wyświetleń)

Re: Brak usługi wybrania gotówki bankomacie

Odpowiedzi nie wyczerpuje niezbędnych informacji. Traktuje klientów jak stado głupców okupujących placówki w których owszem pieniądze są odbierane niestety o wypłacie możemy jedynie pomarzyć. Brak kas spowodował impas dla klientów . Od trzech dni bezskutecznie próbuje pobrać MOJE pieniądze zderzam się z murem .  Za tym murem mam grzecznie oczekiwać na łaskę wydania mi własnych (przynajmniej tak do tego czasu myślałam) pieniedzy . Dziś wykonałam przelew i spokojnie w drugim banku pobralam  pieniądze. Tam są kasy i zostałam potraktowana jak człowiek a nie jak śmieć który ma stać i oczekiwać na łaskę . A nóż firma obsługująca przywiezie pieniądze i uda mi się pobrać MOJE pieniądze. Dotychczas wydawało mi się że jeśli wpłacam pieniądze do banku  a bank nimi obraca to będę mogła skorzystać z wypłaty no nie brak kas uniemożliwił mi ta wydawałoby się prosta czynność. Jeśli sytuacja się nie zmieni nagram film o traktowaniu klientów przez ING. Zwyczajnie stanę pod ścianą z którą się zmierzyłam i pokaże jak są traktowani klienci z których pieniędzy notabene bank żyje. Nie jesteśmy śmieciami ani żebrakami jesteśmy osobami które stworzyły miejsca pracy rzesza ludzi próbujących dziś traktować nas jak żebraków nadciągających wielki bank na jałmużnę . No nie. W imię chorych oszczędności zlikwidowano kasy  klienci dla tego konkretnego banku zostali porzuceni na pastwę firm zewnętrznych przywożących pieniądze.

annakokoszka195
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
6
5
04-03-2022
Wiadomość 6 z 16 (8 384 wyświetleń)

Re: Brak usługi wybrania gotówki bankomacie

Pani kpi czy o drogę pyta?

annakokoszka195
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
6
5
04-03-2022
Wiadomość 7 z 16 (8 337 wyświetleń)

Re: Brak usługi wybrania gotówki bankomacie

Nasze otoczenie staje się coraz bardziej digitalowe, również w sferze realizowania płatności. Od długiego czasu obserwujemy, że większość klientów realizuje płatności i wypłaty bezgotówkowo i bardzo rzadko odwiedza nasze placówki. Dlatego rozpoczęliśmy przekształcanie części oddziałów z tradycyjną obsługą gotówkową w kasie na takie, w których gotówka jest dostępna wyłącznie w urządzeniach w strefie 24/7.
Obecnie ze względu na sytuację na świecie wielu klientów wypłaca gotówkę. Dlatego mogą pojawić się czasowe niedostępności w naszych placówkach i urządzeniach. Pracujemy nad tym, aby zachować ciągłość obsługi gotówkowej. Przepraszamy za utrudnienia. 

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
IlonaU
Moderator
Moderator icon
1074
215
07-06-2017
Wiadomość 8 z 16 (8 144 wyświetleń)

Re: Brak usługi wybrania gotówki bankomacie

Chce MOICH pieniedzy. Nie interesuje mnie demagogia. Czyny nie słowa. Chce MOICH pieniędzy. Trzy dni stoję pod ścianą ING . To skandal.

annakokoszka195
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
6
5
04-03-2022
Wiadomość 9 z 16 (8 135 wyświetleń)

Re: Brak usługi wybrania gotówki bankomacie

Ciekawe ING zlikwidował kasy bank w którym pobrałam pieniądze miał 6 literalnie sześć czynnych kas. Pani która mnie obsłużyła ( z uśmiechem ) wysłała mi swój nr telefonu bo powiedziała : gdyby Pani potrzebowała pomocy.  Bez trzydniowego upokarzającego modlenia się o moją wlasnosc.  Zamieszcze  filmik z poniedziałkowego cyrku jaki funduje ING swoim klienta  ku przestrodze dla innych. 

annakokoszka195
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
6
5
04-03-2022
Wiadomość 10 z 16 (8 122 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Zapętlony reset aplikacji. Dźwięk powiadomienia

Witaj,
chciałabym pomóc, ale przez Społeczność nie mogę potwierdzić Twoich danych. Jest to ogólny kontakt. Do wyjaśnienia tej sytuacji będzie potrzebne zgłoszenie techniczne. Możemy je przyjąć podczas

...

18-04-2024
Re: ubezpieczenie nieruchomości

Przez Społeczność nie mogę sprawdzić Twojej sytuacji. Jest to ogólny kontakt. Proszę, napisz do nas na czacie w Moim ING od poniedziałku do piątku od 8:00 do 18:00. Specjaliści hipoteczni sprawdzą syt

...

18-04-2024
Re: Zeskanuj i zapłać

Szkoda, byłaby to bardzo przydatna funkcja.

Niestety, ale "Zapłać rachunek ze zdjęcia lub pliku", to zupełnie inna funkcja, zupełnie nieprzydatna dla klienta indywidualnego, który przy kasie w sklepie

...

18-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy