Odpowiedz

Bankomat zablokował wplacane pieniadze

7 marca podczas wplacania pieniedzy we wplatomacie w Czeladzi bankomat zawiesil się blokując moje wplacane pieniadze. Od razu z pomocą pracownika złożyłam reklamacje opisujsca cale zdarzenie. Po 3 tygodniach, dziś (28.03) otrzymalam odpowiedzieć iz po przeliczeniu pieniedzy nadwyżka wykazala kwote 4520 i taka kwote otrzymam. Moja wplacona kwota to 5000 zl ( odliczone banknoty 50*100zl). Prosilam.o monitoring z zaistniałej sytuacji lecz pracownik podobno nie ma takiej możliwości. Wplaty do bankomatu dokonuję praktycznie codziennie i nigdy nie wplacam banknotów 20zl i 10zl wiec nie wiem skąd tak nierowna kwota. I gdzie jest moje 480zl . Dlaczego nie mozna uzyskac nagrania gdzie z pewnascia byloby widac ze wplacam same banknoty po 100zl. Dlaczego rozpatrzenie tak dlugo trwa. Dlaczego bankomat nie jest przeliczany od razu. Pracuję w sklepie i jezeli klient ma wątpliwości co do wydanej kwoty od razu sorawdzam monitoring lub przeliczam gotówke w kasie. To byla awaria urzadzenia i dlaczego ja mam byc stratna na taką kwotę.
Odpowiedz
0 Lajków
Anna1976
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
28-03-2022
Wiadomość 1 z 2 (1 517 wyświetleń)

Re: Bankomat zablokował wplacane pieniadze

Przykro mi, że taka sytuacja Cię spotkała Emotikon: Smutny Chciałabym to dla Ciebie wyjaśnić, jednak niestety tutaj nie mogę sprawdzić szczegółów Twojego zgłoszenia. W tej sytuacji proszę, złóż odwołanie od reklamacji. Możesz to zrobić na czacie w Moim ING - po zalogowaniu lub na naszej całodobowej infolinii: 32 357 00 69. Mam nadzieję, że sprawa szybko sie wyjaśni. 


Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
MartynaC
Moderator
Moderator icon
425
93
12-04-2017
Wiadomość 2 z 2 (1 507 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Zapętlony reset aplikacji. Dźwięk powiadomienia

Witaj,
chciałabym pomóc, ale przez Społeczność nie mogę potwierdzić Twoich danych. Jest to ogólny kontakt. Do wyjaśnienia tej sytuacji będzie potrzebne zgłoszenie techniczne. Możemy je przyjąć podczas

...

18-04-2024
Re: ubezpieczenie nieruchomości

Przez Społeczność nie mogę sprawdzić Twojej sytuacji. Jest to ogólny kontakt. Proszę, napisz do nas na czacie w Moim ING od poniedziałku do piątku od 8:00 do 18:00. Specjaliści hipoteczni sprawdzą syt

...

18-04-2024
Re: Zeskanuj i zapłać

Szkoda, byłaby to bardzo przydatna funkcja.

Niestety, ale "Zapłać rachunek ze zdjęcia lub pliku", to zupełnie inna funkcja, zupełnie nieprzydatna dla klienta indywidualnego, który przy kasie w sklepie

...

18-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy