Odpowiedz

Bankomat zatrzymał pieniądze

Witam, dzisiaj chciałam dokonać wpłaty pieniędzy do bankomatu ING w banku ING , włożylam kartę, dałam opcję wpłata , przygotowałam gotówkę , równo włożyłam, a po chwili dostałam informację żeby zabrać niepoprawny banknot po czym była pozwijane 100 zł zaklinowane , nie dało się tego wyprostować ani wyciągnąć. A na końcu wyświetliło się że awaria wpłatomatu , ani potwierdzenia ani nic. Tylko kartę wyrzuciło. Termin wyjaśnienia sprawy jest do 7 dni , jaka jest szansa że odzyskam całe pieniądze? 

Odpowiedz
0 Lajków
Izabel546
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
11-07-2018
Wiadomość 1 z 4 (5 968 wyświetleń)

Re: Bankomat zatrzymał pieniądze

Przez Społeczność nie mogę wyjaśnić Twojej sprawy. Indywidualnie sprawdzimy Twoją sytuację na podstawie reklamacji. Przeliczymy również dany wpłatomat. Jeżeli pieniądze zostały w urządzeniu, to powinnaś mieć zwrot. Proszę poczekaj na naszą odpowiedź z reklamacji.


-------------

Jeśli podoba ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.

Odpowiedz
0 Lajków
MonikaC
Moderator
Moderator icon
626
119
04-09-2015
Wiadomość 2 z 4 (5 925 wyświetleń)

Re: Bankomat zatrzymał pieniądze

Witam,

Niestety będę musiała zrezygnować z konta ING, chociaż jestem bardzo zadowolona z nowego systemu, właśnie przez ztarzymywanie banknotów i przez opłaty za wplatę gotówki w banku. Wiem że wpłatomaty często wyrzucają pieniądze bez powodu, skoro teraz mają być zatrzymywane, to jest to bardzo kłopotliwe - mogę przez miesiąc czekać np. na 500 zł - niestety nie mogę sobie na to pozwolić. Nie mogę też wpłacić pieniędzy w okienku - przy każdej wpłacie jest opłata, w ciągu roku uzbiera się spora kwota. W banku Millenium nie ma opłat od wpłaty gotówkowej, więc po prostu tam otworzę konto internetowe. Bardzo mi szkoda konta w ING, ale chyba będę zmuszona, szkoda że bank nie zlikwiduje opłaty lub przynajmniej żeby można było jedna wpłatę w miesiącu zrobić za darmo. ING jest chyba jedeynym bankiem, który pobiera opłatę od wpłaty gotówkowej na własne konto.

Odpowiedz
0 Lajków
mview
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
9
1
04-12-2015
Wiadomość 3 z 4 (5 847 wyświetleń)

Re: Bankomat zatrzymał pieniądze

@mview Cieszę się, że nowa wersja naszej bankowości internetowej spełnia Twoje oczekiwania, ale jednocześnie jest mi przykro, że planujesz opuścić nasz bank. Jeżeli masz na myśli zatrzymywanie banknotów we wpłatomatach w związku z podejrzeniem tego czy są one autentyczne to jest to związane z Zarządzeniem nr 19/2016 Prezesa Narodowego Banku Polskiego wraz z późniejszymi zmianami. To zarządzenie nakłada na nas obowiązek weryfikacji bankomatów wpłacanych we wpłatomatach. Bezpłatne wpłaty i wypłaty gotówki bezpośrednio w dowolnym oddziale naszego banku oferuje konto Komfort o którym więcej informacji możesz znaleźć na naszej stronie internetowej. Typ konta możesz zmienić bezpośrednio w dowolnym oddziale naszego banku oraz w Moim ING w szczegółach swojego rachunku. Wystarczy, że skorzystasz z opcji "Zmień typ konta". 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
ŁukaszW
Były moderator
Były moderator icon
699
228
12-10-2015
Wiadomość 4 z 4 (5 747 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Kredyt hipoteczny - czas oczekiwania na decyzję

Trzymam kciuki za pozytywną i szybką decyzję dla Ciebie 🙂

28-03-2024
Re.: Kredyt hipoteczny - czas oczekiwania na decyzję

Gratuluję i bardzo dziękuje za informację Emotikon: Szczęśliwy

28-03-2024
Re: Kupno biletów przez CarPlay - czy to żart

Niestety całe ING, tam gdzie nie trzeba to wielce dbają bezpieczeństwo, tak jak z tym CarPlay wymagającym odblokowania tel, albo jak aktywujesz U2F w aplikacji to każde uruchomienie aplikacji wymaga p

...

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy