Oddziały, bankomaty, wpłatomaty

Odpowiedz

Reklamacja 004079/082018 brak kontaktu z bankiem

Witam
Piszę tutaj bo może tu ktoś z Państwa banku zauważy problem. 4 sierpnia wypłacałem w bankomacie Planet Cash promujacym się współpraca z ING pieniądze. W momencie kiedy już oczekiwałam na zakończenie transakcji na bankomacie pojawiła się informacja o przerwie technicznej po czym bankomat się wyłączył nie wydając mi ani karty ani gotówki 1600 zł. Niezwłocznie zadzwoniłam na infolinie Planet Cash gdzie potwierdzono ze faktycznie bankomat się restartuje. Po czym przekierowano mnie na Państwa infolinie abym mogła zastrzec kartę która była już nie do odzyskania. Jak się okazało nie tylko straciłam kartę ale również gotówkę bo pomimo ze transakcja nie doszła do skutku to mój rachunek finalnie został obciążony. W momencie składania reklamacji 06.08.2018 zostałam poinformowana ze odpowiedz otrzymam do 11.08 na drugi dzień jednak przyszła do mnie wiadomość ze przedłużacie termin rozpatrzenia do 05.09. Odpowiedziałam na ta wiadomość prosząc o uzasadnienie tak długiego rozpatrzenia sprawy jak również prosiłam o zabezpieczenie monitoringu. Niestety nie uzyskałam odpowiedzi w dwoch kolejnych dniach znowu do Państwa pisałam i również cisza. Zadzwoniłam na infolinie Pani obiecała dołączyć moja prośbę do reklamacji i tak tez ponoć się stało ale odpowiedzi na nurtujące mnie pytania jak nie miałam tak nie mam. Nie wiem czy monitoring został zabezpieczony. Poza tym nie rozumiem jak to jest że 30 dni muszę czekać na odpowiedz co by było gdyby wypłacana kwota była jedyna kwota do życia czy przez miesiąc miałabym głodować bądź być zmuszona się zapożyczać ( co i tak zmuszona byłam zrobić bo bo 2 dni po feralnej transakcji wyjeżdżałam na wakacje i wypłacane pieniądze były na nie przeznaczone ) A jak by tego było mało kontak pocztowy z Państwa strony jest zerowy !!! Wiec raz jeszcze pytam czy monitoring z tego dnia został zabezpieczony ??? Do kogo mam się zgłosić aby taka informacje uzyskać ?
Odpowiedz
0 Lajków
Basia86
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
17-08-2018
Wiadomość 1 z 2 (2 580 wyświetleń)

Re: Reklamacja 004079/082018 brak kontaktu z bankiem

Przykro mi, że taka sytuacja Ci się przytrafiła. Mam nadzieję, że przez nią Twoje wakacyjne plany nie uległy zmianie i urlop się uda. W przypadku urządzeń Planet Cash i innych niż nasze musimy skierować prośbę o przeliczenie bankomatu do właściciela i to może spowodować wydłużenie czasu rozpatrzenia reklamacji. Przekazałem prośbę o zajęcie się sprawą i przyśpieszeniem rozpatrzenia reklamacji do odpowiedniego zespołu. Szczegóły przekażemy Ci w odpowiedzi na zgłoszoną reklamację w sposób jaki wybrałeś podczas jej składania.

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
MateuszF
Moderator
Moderator icon
467
106
12-04-2017
Wiadomość 2 z 2 (2 549 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: problem z logowaniem do aplikacji mobilnej - "nie udało sie pobrać danych"

Dzień dobry

Niestety dzisiaj problem powrócił. Znowu próba 3-krotnej próby zalogowania się do Mojego ING  i dopiero 3cia próba zakończona sukcesem i od dziś znowu każda próba logowania tak u mnie wyglą

...

31-03-2023
Re: Kredyt hipoteczny dla studenta umowa zlecenie

Miło nam, że zainteresowałeś się naszą ofertą kredytu hipotecznego, ale niestety nie akceptujemy dochodu z umowy zlecenia.

31-03-2023
Re: Apple Pay i nowa karta

Po aktywacji nowej karty, należy zaktualizować dane w Apple Pay.

31-03-2023
Najbardziej pomocni użytkownicy