Odpowiedz

Awaria wpłatomatu przy wpłacie

Witam. Dzisiaj przeżyłam horror przy próbie wpłaty dużej kwoty pieniędzy. Wpłatomak zabrał wszystkie pieniądze i Niestety wystąpiła awaria. Od razu zglosilam to na infolinię i bardzo miła i kompetentna Pani pomogła mi zgłosić problem. Zgłoszenie zarejestrowane pod numerem 003434/052022. Byłabym bardzo wdzięczna jeśli udałoby się rozwiązać moją sprawę w miarę możliwości jak najszybciej bo bardzo się martwię czy odzyskam mogę pieniądze.
Odpowiedz
0 Lajków
MKwiat
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
06-05-2022
Wiadomość 1 z 3 (337 wyświetleń)

Re: Awaria wpłatomatu przy wpłacie

Przykro mi, że spotkała Cię taka sytuacja. Prośbę o szybkie rozpatrzenie zgłoszenia przekazałam do odpowiedniego zespołu

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
SylwiaG
Moderator
Moderator icon
133
32
23-04-2018
Wiadomość 2 z 3 (333 wyświetleń)

Re: Awaria wpłatomatu przy wpłacie

Otrzymałem informację, że udało się przyśpieszyć Twoją sprawę 😊 

Gdybyś w przyszłości miała jakieś pytania, pisz śmiało 😉

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. 

Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.

Odpowiedz
0 Lajków
DamianB
Moderator
Moderator icon
101
18
14-12-2020
Wiadomość 3 z 3 (188 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Fundusz Wsparcia Kredytobiorców - dopłata a zmiana wysokości raty / wakacje kredytowe

Wystarczy, że zgłosisz taką sytuację - telefonicznie (32 357 00 76) lub w naszej placówce bankowej. Następnie od razu możemy przyjąć od Ciebie nowy wniosek - podczas tego samego kontaktu.  Nie potrzeb

...

20-05-2022
Re: Problem z logowaniem

Zgodnie z aktualnym Komunikatem dla użytkowników Systemu bankowości internetowej w zakresie wymagań technicznych dla systemu bankowości internetowej minimalna wersja systemu Windows to wersja 7. Ten K

...

19-05-2022
Re.: Kontrakt terminowy

Dziękuję bardzo za informacje.

19-05-2022
Najbardziej pomocni użytkownicy