Odpowiedz

Awaria wpłatomatu przy wpłacie

Witam. Dzisiaj przeżyłam horror przy próbie wpłaty dużej kwoty pieniędzy. Wpłatomak zabrał wszystkie pieniądze i Niestety wystąpiła awaria. Od razu zglosilam to na infolinię i bardzo miła i kompetentna Pani pomogła mi zgłosić problem. Zgłoszenie zarejestrowane pod numerem 003434/052022. Byłabym bardzo wdzięczna jeśli udałoby się rozwiązać moją sprawę w miarę możliwości jak najszybciej bo bardzo się martwię czy odzyskam mogę pieniądze.
Odpowiedz
0 Lajków
MKwiat
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
06-05-2022
Wiadomość 1 z 3 (552 wyświetleń)

Re: Awaria wpłatomatu przy wpłacie

Przykro mi, że spotkała Cię taka sytuacja. Prośbę o szybkie rozpatrzenie zgłoszenia przekazałam do odpowiedniego zespołu

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
SylwiaG
Moderator
Moderator icon
136
34
23-04-2018
Wiadomość 2 z 3 (541 wyświetleń)

Re: Awaria wpłatomatu przy wpłacie

Otrzymałem informację, że udało się przyśpieszyć Twoją sprawę 😊 

Gdybyś w przyszłości miała jakieś pytania, pisz śmiało 😉

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. 

Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.

Odpowiedz
0 Lajków
DamianB
Moderator
Moderator icon
103
18
14-12-2020
Wiadomość 3 z 3 (396 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Kontrola biletów w komunikacji miejskiej

Chcielibyśmy rozwiać Pani wątpliwości, jednak nie posiadamy wiedzy jak taka blokada mogłaby zostać włączona. Oczywiście nie jest to możliwe w przypadku aplikacji banku. Być może będzie jakaś opcja blo

...

25-06-2022
Pożyczka hipoteczna a wakacje kredytowe

Czy pożyczki hipoteczne podlegają wakajom kredytowym 2022 ustanowionych przez rząd?

25-06-2022
Re.: Orlen w portfelu

Witam, czy coś się zmieniło w przedmiotowej kwestii, czy jest bramę pod uwagę uczestnictwo w programie moje akcje PZU? Naprawdę wielka szkoda że ING nie uczestniczy w tych programach...

25-06-2022
Najbardziej pomocni użytkownicy