Odpowiedz

Awaria wpłatomatu przy wpłacie

Witam. Dzisiaj przeżyłam horror przy próbie wpłaty dużej kwoty pieniędzy. Wpłatomak zabrał wszystkie pieniądze i Niestety wystąpiła awaria. Od razu zglosilam to na infolinię i bardzo miła i kompetentna Pani pomogła mi zgłosić problem. Zgłoszenie zarejestrowane pod numerem 003434/052022. Byłabym bardzo wdzięczna jeśli udałoby się rozwiązać moją sprawę w miarę możliwości jak najszybciej bo bardzo się martwię czy odzyskam mogę pieniądze.
Odpowiedz
0 Lajków
MKwiat
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
06-05-2022
Wiadomość 1 z 3 (1 207 wyświetleń)

Re: Awaria wpłatomatu przy wpłacie

Przykro mi, że spotkała Cię taka sytuacja. Prośbę o szybkie rozpatrzenie zgłoszenia przekazałam do odpowiedniego zespołu

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
SylwiaG
Moderator
Moderator icon
155
35
23-04-2018
Wiadomość 2 z 3 (1 196 wyświetleń)

Re: Awaria wpłatomatu przy wpłacie

Otrzymałem informację, że udało się przyśpieszyć Twoją sprawę 😊 

Gdybyś w przyszłości miała jakieś pytania, pisz śmiało 😉

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. 

Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.

Odpowiedz
0 Lajków
DamianB
Były moderator
Były moderator icon
109
20
14-12-2020
Wiadomość 3 z 3 (1 051 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Wpłatomat zabrał moje pieniądze

Dziękuję za podanie numeru zgłoszenia. Przekazałam prośbę o pilne rozpatrzenie do odpowiedniej jednostki w naszym banku. Mam nadzieję, że Twoja sprawa szybko się wyjaśni 😊

01-02-2023

122585/012023

01-02-2023

Przykro mi, że spotkała Cię taka sytuacja. Reklamacje staramy się rozpatrywać tak szybko jak to możliwe. Czy możesz podać nam numer swojego zgłoszenia? Wtedy przekażemy prośbę do odpowiedniej jednostk

...

01-02-2023
Najbardziej pomocni użytkownicy