Odpowiedz

Przelew do USA

Muszę wysłać dolary do USA ile trwa transfer
Odpowiedz
0 Lajków
edyta6668
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
23-06-2020
Wiadomość 1 z 7 (3 026 wyświetleń)

Re: Przelew do USA

Przelewy walutowe docierają zwykle do 3 - 4 dni roboczych. 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
MartynaC
Moderator
Moderator icon
356
75
12-04-2017
Wiadomość 2 z 7 (2 916 wyświetleń)

23 maja 2022 wykonałam przelew do USA, oprócz 9,30 $ za przelew potrącono mi 22 $ za koszty obcego banku. Nigdy nie miałam takiej opłaty dodatkowej. Pisałam wiadomości o wyjaśnienie, jak również na czacie-nie dostałam żadnej odpowiedzi. Jestem oburzona, że nie dostałam wyjaśnienia co to za bank pośredniczący i dlaczego, nigdy, a kilka razy przelewałam dolary do USA , nie miałam takiej płatności. Wena

Odpowiedz
0 Lajków
wena
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
3
0
21-06-2022
Wiadomość 3 z 7 (644 wyświetleń)

Prosimy, skontaktuj się z nami na czacie po zalogowaniu do Mojego ING. Sprawdzimy dlaczego był wskazany bank pośredniczący. Jeśli specjalista nie będzie mógł tego zweryfikować w trakcie rozmowy przyjmie odpowiednie zgłoszenie. Dodam, że nie mamy wpływu na wysokość opłaty banku pośredniczącego

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
SylwiaG
Moderator
Moderator icon
143
34
23-04-2018
Wiadomość 4 z 7 (601 wyświetleń)

No niestety ani asystent ani specjalista nie chce ze mną się użerać. I wiadoności pisałam i czatowałam i prosiłam specjalistę i nic.

Odpowiedz
0 Lajków
wena
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
3
0
21-06-2022
Wiadomość 5 z 7 (574 wyświetleń)

A fajnie. Asystent się odezwał-i to jego odpowiedz  !!!

Wirtualny Asystent

Znalezienie rozwiązania było czystą przyjemnością, zapraszam w przyszłości :-)

Odpowiedz
0 Lajków
wena
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
3
0
21-06-2022
Wiadomość 6 z 7 (571 wyświetleń)

Gdy realizujesz przelew walutowy, możesz wybrać opcję kosztów:
SHA - opłaty i prowizje dzielone są odpowiednio pomiędzy płatnika i odbiorcę
OUR - opłaty i prowizje pokrywane są wyłącznie przez płatnika
BEN - opłaty i prowizje pokrywane są wyłącznie przez odbiorcę.

Jeżeli wybierzesz opcję pokrycia kosztów przez siebie to wtedy koszty takiego banku odbiorcy i/lub banku pośredniczącego również obciążają wskazane konto, kiedy otrzymamy informację od banku odbiorcy/ banku pośredniczącego.

Wszystkie przelewy walutowe realizowane są przez banki pośredniczące (poza przelewami SEPA), czyli m. in. przelew w dolarach do USA. Bank pośredniczący to bank, który przekazuje przelew do banku odbiorcy, w przypadku gdy nasz bank nie posiada konta w banku odbiorcy. Jeśli nie wskazujesz banku pośredniczącego to system sam automatycznie wybiera najbardziej optymalną drogę płatności. Dodam, że jeżeli nie wskazujesz banku i system sam wybierze bank pośredniczący to nie ponosisz kosztów z tego tytułu po naszej stronie, ale jeśli bank pośredniczący pobiera opłatę to będziesz nią wtedy obciążona.

-----------------
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
AgnieszkaBin
Moderator
Moderator icon
710
162
04-09-2015
Wiadomość 7 z 7 (519 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Awaria bankomatu

Przykro mi, że spotkała Cię taka sytuacja Emotikon: Smutny Zgłoszenia staramy się rozpatrywać tak szybko, jak to możliwe.

Przekazałam Twoją prośbą do odpowiedniej jednostki naszego banku

11-08-2022
Awaria bankomatu

Witam serdecznie , 10.08.2022r. chciałam wpłacić 3000 zł we wpłatomacie. Po części się udało, a mianowicie wpłatomat przyjął pieniadze, chwilę je potrzymał, wyskoczył komunikat żeby odebrać noerozpozn...

11-08-2022
Re: Wakacje Kredytowe - wszystkie błędy ING

Również zgłosiłam. 
Mam dość wyjaśnień od ING. 

10-08-2022
Najbardziej pomocni użytkownicy