Kwestie dotyczące forum

Odpowiedz

znikające posty w temacie ING żąda bez wyraźnego powodu oświadczeń o źródłach pochodzenia majątku..

od jakiegoś czasu mam problem z dodawaniem postów w tym temacie a zaczęło się to od czasu, kiedy moderator moderator MonikaC usunęła z mojego posta niewygodny link, przywrócony po jakimś czasie na skutek mojej interwencji

dziś /14-12-2022/ dwukrotnie zamieszczałem post który przez chwilę był widoczny a potem znikał... w podobny sposób zniknęła mi jedna z wysyłanych PW a także od tego czasu mimo użycia opcji "nie wylogowuj mnie" chcąc coś napisać, muszę się każdorazowo logować od nowa

 

proszę o pomoc w tej sprawie

Odpowiedz
0 Lajków
mmer
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
28
36
26-11-2020
Wiadomość 1 z 5 (4 208 wyświetleń)

Re: znikające posty w temacie ING żąda bez wyraźnego powodu oświadczeń o źródłach pochodzenia maj...

Sprawdziliśmy to i Twoje wpisy trafiły automatycznie do spamu. Już je przywróciliśmy. 

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
DominikaW
Moderator
Moderator icon
232
45
11-02-2020
Wiadomość 2 z 5 (4 199 wyświetleń)

Re: znikające posty w temacie ING żąda bez wyraźnego powodu oświadczeń o źródłach pochodzenia maj...

czyli jeżeli prawidłowo rozumuję, ów moderator nie dość, że bezpodstawnie edytował mój post to jeszcze zdezaktywował moje konto w zakresie możliwości udziału w dyskusji?

Odpowiedz
0 Lajków
mmer
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
28
36
26-11-2020
Wiadomość 3 z 5 (4 180 wyświetleń)

Re: znikające posty w temacie ING żąda bez wyraźnego powodu oświadczeń o źródłach pochodzenia maj...

Nasz system automatycznie klasyfikuje wpisy wychwytując spam i  widać tak zakwalifikował akurat te wpisy. Jako moderacja weryfikujemy wpadające do spamu treści i przywracamy jeśli nie są spamem. Tak też się stało w tym przypadku. Zachęcamy do dalszej aktywności w Społeczności ING.





-----------------
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
AgnieszkaBin
Moderator
Moderator icon
772
171
04-09-2015
Wiadomość 4 z 5 (4 124 wyświetleń)

Re: znikające posty w temacie ING żąda bez wyraźnego powodu oświadczeń o źródłach pochodzenia maj...

każdy system robi jedynie to i aż to, co zaprogramował w nim człowiek w postaci stosownych algorytmów... w moim przypadku nie system po raz pierwszy edytował mi post, lecz człowiek - i to bez absolutnie żadnej przyczyny jednocześnie powołując się na regulamin bez sprawdzenia linka, o który poszło... oto dowód, cytat z PW:

 

Od: MonikaC Moderator
Wysłano: ‎06-11-2022 16:49

Witaj,
edytowałam Twój post, ponieważ był niezgodny z naszym Regulaminem Społeczności V.1.g.

MonikaC

 

zakładam, że z tą chwilą - świadomie lub nie - dodała mnie do listy spamu czy jak tam ją nazywacie a potem jej brak wiedzy /a może zwyczajne lenistwo, bo chyba nie złośliwość?/ nie pozwoliło jej usunąć mnie stamtąd...

piszesz: Jako moderacja weryfikujemy wpadające do spamu treści i przywracamy jeśli nie są spamem... otóż może w teorii a może zwyczajnie mijasz się z prawdą, ponieważ w moim przypadku reakcja nastąpiła po 38 dniach /jeśli dobrze liczę/ i do tego czasu nikt z moderacji niczego "nie weryfikował" do czasu, aż to właśnie ja założyłem niniejszy temat...

 

zakładam, że nie zajmujecie się tym forum z dobroci serca, lecz macie to w zakresie obowiązków a co za tym idzie, ktoś was za to wynagradza... tak więc proszę publicznie o wskazanie mi kontaktu do osoby, która nadzoruje to forum społecznościowe z ramienia kierownictwa ING BŚ - pytałem o to już w PW MonikęC ale widać nie uznała za godne pochylenia się nad moją prośbą, ignorując ją...

 

nie, żebym popierał teorie spiskowe ale screena z tego tematu zachowam niezwłocznie po dodaniu niniejszego posta...

 

 

Odpowiedz
0 Lajków
mmer
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
28
36
26-11-2020
Wiadomość 5 z 5 (4 030 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: ING nie dba o bezpieczeństwo środków, brak autoryzacji nawet przy przelewach wysokokwotowych

Czyli tak samo potwierdzacie to co pisałem wcześniej, nic tylko piszecie o algorytmie który z bezpieczeństwem nie ma nic wspólnego. Jesteście jedynym bankiem w PL który umożliwia wysłanie przelewu bez

...

28-03-2024
Wakacje kredytowe 2024, dochód

Dzień dobry, czy 13stka wliczana jest do dochodu przy obliczaniu RdD? Czy skoro bank nie wizął jej pod uwagę przy liczeniu zdolności kredytowej, teraz też należy ją pominąć ?

27-03-2024
czas oczekiwania na decyzje

co to znaczy 21 od dnia zlozenia kompletu dokumentow czyli czego w przypadku osoby na umowie o prace? pytam sie o ostateczna decyzje etap 6?

27-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy