Odpowiedz

limit zadłużenia

Witam, 

złożyłem wniosek o powiekszenie limitu zadluzenia na koncie. Kiedy wchodze w zlozone moje wnioski widnieje komunikat : Wniosek został przyjęty do realizacji w Banku

Muszę się udać do banku czy czekać na jakaś wiadomosc ?

pozdrawiam

 

 

Odpowiedz
0 Lajków
olek_oleczek
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
0
20-12-2016
Wiadomość 1 z 17 (26 233 wyświetleń)

Re.: limit zadłużenia

@olek_oleczek Decyzję kredytową podejmujmy maksymalnie do 2 dni roboczych. Komunikat o którym wspomniałeś sugeruje, że nasi analitycy nie mogli podjąć decyzji o podwyższeniu debetu od ręki. Dodatkowo po podjęciu decyzji powinieneś otrzymać wiadomość sms o tym, że zmienił się status Twojego wniosku kredytowego.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
ŁukaszW
Były moderator
Były moderator icon
699
227
12-10-2015
Wiadomość 2 z 17 (26 226 wyświetleń)

Re.: limit zadłużenia

Witam. Od poniedzialku w moim statusie wnioskowym jest informacja o wniosku przekazanym do banku. Podobno maksymalnie czeka sie za decyzja 2 dni dzis mijaja 4....
Odpowiedz
0 Lajków
Goczi
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
30-03-2017
Wiadomość 3 z 17 (25 325 wyświetleń)

Re.: limit zadłużenia

Informację o swoim wniosku sprawdzisz:
- telefonicznie: 32/357 00 69,
- wysyłając wiadomość przez Moje ING,
- w oddziale.
Prosimy skontaktuj się z nami w wymieniony wyżej sposób, sprawdzimy co dzieje się z wnioskiem.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie. .
Odpowiedz
0 Lajków
WiolettaS
Moderator
Moderator icon
531
120
04-09-2015
Wiadomość 4 z 17 (25 280 wyświetleń)

Re.: limit zadłużenia

To dziwne ze wczesniej nigdy nie wyskakiwała taka inormacja. Zawsze odbywalo się odrazu. POzatym ostatnio zwiekszylam limit przez nowa strone teraz mnie przerzuca na stara nie wiem czemu.

 

Odpowiedz
0 Lajków
elson
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
10
0
10-10-2016
Wiadomość 5 z 17 (25 123 wyświetleń)

Re.: limit zadłużenia

@elson złożenie wniosku o podwyższenie limitu zadłużenia w koncie, obecnie możliwe jest w poprzedniej wersji systemu. Natomiast złożenie limitu możliwe jest przez nowy system bankowości internetowej.

Jeśli podoba ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
MarcinBa
Były moderator
Były moderator icon
108
35
04-09-2015
Wiadomość 6 z 17 (25 057 wyświetleń)

Re.: limit zadłużenia

Ale ja podwyzszalam limit przez nowy system. A teraz chciałam to zrobić to przerzucilo mnie na stary.
Odpowiedz
0 Lajków
elson
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
10
0
10-10-2016
Wiadomość 7 z 17 (24 980 wyświetleń)

Re.: limit zadłużenia

Nie wszystkie funkcjonalności dostępne są w nowym systemie bankowości internetowej. Sukcesywnie wprowadzamy tam kolejne opcje. Wniosek o podwyższenie limitu zadłużenia w koncie możesz złożyć w poprzedniej wersji systemu.

 

Jeśli podoba ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
MartaK
Były moderator
Były moderator icon
672
176
04-09-2015
Wiadomość 8 z 17 (24 864 wyświetleń)

Re.: limit zadłużenia

Szkoda, że żadna z osób tu piszących nie dała znać jak się sprawa zakończyła.

Bo u mnie podobnie... wniosek czeka na realizację trzeci dzień. I  ok, kontaktowałam się z bankiem, ale rozmowa w niczym mi nie pomogła, jak tutaj sugerujecie. Podczas rozmowy telefoniczniej zostałam tylko poinformowana, że "wniosków jest dużo" i rozpatrywanie może potrwać dłużej. Co więcej, Pani "nie widzi mojego wniosku w systemie, ale skoro jest w realizacji, to jest.."

Słabo... Nic nie wiem.

Dziś jest piatek, w poniedziałek właściwie mogłabym już zrezygnować z tego wniosku. Ale w systemie nie ma takiej możliwości.

 

 

Odpowiedz
0 Lajków
YolaW
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
28-07-2017
Wiadomość 9 z 17 (21 929 wyświetleń)

Re.: limit zadłużenia

To prawda, że w przypadku dużej ilośc wniosków kredytowych ich rozpatrzenie może ulec wydłużeniu za co przepraszam. Ciężko mi się odnieść do Twojej rozmowy telefonicznej. Na infolinii możesz potwierdzić złożenie wniosku, natomiast informacja o jego rozpatrzeniu dotrze do Ciebie w formie wiadomości sms. To prawda, że po złożeniu pełnego wniosku kredytowego nie masz możliwości, aby z niego zrezygnować, natomiast samo podjęcie decyzji kredytowej nie jest wiążące. Nie masz obowązku podpisywania umowy o podwyższenie limitu jeżeli uznasz to za niestosowne.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
ŁukaszW
Były moderator
Były moderator icon
699
227
12-10-2015
Wiadomość 10 z 17 (21 814 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Błędna obsługa prośby o przelew BLIK

Błąd nie jest po naszej stronie, lecz tak jak słusznie zauważyłeś po stronie mBanku. Według informacji, jakie pozyskaliśmy, zostanie niebawem również poprawiony. Dziękujemy za zgłoszenie.

19-03-2024
Re: Aplikacja mobilna i narzędzia śledzące innych firm

Bo to nie jest natywna aplikacja, to tylko lekko zmodyfikowany widok strony mobilnej umieszczony w „aplikacji”.

19-03-2024
Re: Re.: Warunki polisy ubezpieczeniowej nieruchomości

,"Wymóg ubezpieczenia od powodzi dotyczy umów podpisanych od 12 marca 2023 r. - potrzeba zapewnienia zabezpieczenia ryzyka powodzi "

Ale jakich umów? Kredytowych? Ubezpieczeniowych?

Co znaczy "stare" um...

19-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy