Kredyty i pożyczki

Odpowiedz

Dramatyczny sposób rozpatrywania reklamacji

Jakby ING dali możliwość rozpatrywania reklamacji w 5 lat to odpowiedź dostalibyśmy ostatniego dnia. Przez ponad tydzień prosiłem o przyspieszenie rozpatrywania reklamacji i dzień w dzień otrzymywałem informacje, że analityk obecnie zajmuje się sprawą i że odp będzie najszybciej jak to możliwe. Katastrofa. Panie na czacie uprzejme, ale Ci analitycy to nie wiem co robią. Nie czekam już na odpowiedź, dotyczy BIK więc składam odwołanie do UODO. Szkoda czasu.
Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 1 z 5 (381 wyświetleń)

Re.: Dramatyczny sposób rozpatrywania reklamacji

Proszę, by podał Pan nam numer reklamacji jaką Pan złożył - wyślemy prośbę o jej pilne rozpatrzenie.

-----------------
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
MateuszS
Moderator
Moderator icon
155
31
02-09-2021
Wiadomość 2 z 5 (358 wyświetleń)

Re.: Dramatyczny sposób rozpatrywania reklamacji

Już tyle razy prosiłem na czacie i telefonicznie o przyspieszenie, że nie wierzę, że wpis na forum cokolwiek by pomógł. Kolejny tydzień leci dzisiaj, a ja nie wiem w czym leży problem, żeby dać odpowiedź, albo jakakolwiek informacje na czacie czy w wiadomościach, że analityk czeka na jakąś konkretną informacje i konkretny czas kiedy odpowie. Ciągle tylko informacje, że w najszybszym możliwym terminie, jak tylko będzie możliwe, kiedy tylko będzie mógł.... Itd. komunikacją z klientem i jego zbywanie to specjał tutaj. A tak mi się kiedyś ten bank podobał.
Odpowiedz
0 Lajków
MNR
MNR
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
6
1
11-06-2024
Wiadomość 3 z 5 (307 wyświetleń)

Re.: Dramatyczny sposób rozpatrywania reklamacji

A najlepiej jak po takim zbywaniu klienta ogląda się reklamę w której leci slogan LICZĄ SIĘ LUDZIE... Śmiech na sali. Nie idziecie na rękę nic, odpowiadacie na potrzeby klientów jakby to był projekt lotu w kosmos. Swoją drogą ustawodawca bezsensownie daje aż 30 dni na odpowiedź, ale z praktyki wiem, że w innych bankach odpowiedzi są max do 3 dni, tutaj trzeba liczyć się z czekaniem jak w kolejce peerelowskiej. Kpina.
Odpowiedz
0 Lajków
MNR
MNR
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
6
1
11-06-2024
Wiadomość 4 z 5 (302 wyświetleń)

Re.: Dramatyczny sposób rozpatrywania reklamacji

Każda reklamacja jest rozpatrywana indywidualnie jednak staramy się, odpowiedzieć wcześniej niż termin wskazany podczas rejestracji. Prosimy o cierpliwość.


-----------------
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Jeśli chcesz szybciej uzyskać odpowiedź, zachęcamy Cię do kontaktu na czacie w Moim ING lub skorzystania z Wirtualnego Asystenta.
Odpowiedz
0 Lajków
NataliaKr
Moderator
Moderator icon
424
82
18-01-2021
Wiadomość 5 z 5 (202 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Przelew na Ukrainę

Witam,

 

Chciałbym wykonać przelew na Ukrainę, mam konto w złotówkach (PLN). Odbiorca ostatecznie będzie potrzebował hrywien (UAH).

Jak najlepiej zrobić taki przelew? Na liście obsługiwanych walut w ING

...

17-06-2024
Re.: Kredyt hipoteczny_czas analizy

Po kolejnym tygodniu czekania (w sumie już prawie miesiąc od dosłania dokumentów) ING obudziło się z prośbą o nowe zaświadczenia od pracodawcy. Śmiech na sali. Potem pewnie znowu czekałby nas kolejny

...

17-06-2024
Re: Re.: Nowy wygląd = mniejsze bezpieczeńśtwo

Ciekawostka - przed chwilą logowałem się do Mojego ING i prawidłowo zadziałało uzupełnianie nazwy użytkownika oraz hasła. Przy drugiej próbie było również poprawnie. Natomiast w ING Business nadal nie

...

16-06-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy