Odpowiedz

BIK aktualizacja

[ Edytowane ]
Dzień dobry, chce dopytać czy jest jakiś konkretny schemat aktualizacji danych z BIK ? np. w jakie dni ? w momencie składania wniosku kredytowego, w "kroku" pokaż moje zobowiązania widnieją kredyty ratalne(paypo, allegro pay) które
są od ponad tygodnia spłacone (przedterminowo) i do BIK wpłynęła informacja o zamknieciu tych zobowiązań, a w ING aktualizacji nadal brak. Proszę o pomoc i informację. Dziękuję .
Odpowiedz
0 Lajków
kar0715
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
08-04-2024
Wiadomość 1 z 3 (1 541 wyświetleń)

Re: BIK aktualizacja

Takie zobowiązania są widoczne, ponieważ prawdopodobnie spłaciłeś pożyczkę po wygenerowaniu raportów BIK. My jako bank staramy się regularnie aktualizować takie dane. Jeżeli zależy Ci na czasie, polecamy wizytę w naszej placówce bankowej - tam na miejscu będziesz mógł złożyć wniosek, a nasi specjaliści pobiorą aktualny raport BIK. Najbliższą placówkę znajdziesz tutaj: https://www.ing.pl/placowki-oddzialy-bankomaty?type=oddzial. 

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
SebastianM
Moderator
Moderator icon
99
16
03-03-2023
Wiadomość 2 z 3 (1 444 wyświetleń)

Re.: BIK aktualizacja

Złóż reklamacje, później proś się, żeby rozpatrzyli, codziennie Cię będą informować, że analityk już się sprawą zajmuje obecnie, aż stracisz cierpliwość i jak ja złożysz odwołanie do UODO. Dzisiaj po 2 tygodniach próśb na czacie już nie wytrzymałem i idę tą drogą, przynajmniej skuteczną. A czas trwania to może i taki sam jak te odpowiedzi analityków.
Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 3 z 3 (751 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Dodanie karty debetowej do drugiego telefonu

Borykam się z podobnym problemem i za nic nie mogę zrozumieć takiej decyzji.

Do tej pory mieliśmy razem z bliską mi osobą dodane nawzajem swoje karty w GPay, w telefonach, aby, w razie problemów, można

...

06-10-2024
Re.: Wpłatomat nie zaksięgował wpłaty

Przepraszamy Cię za kłopoty z wpłatą i brak pieniędzy na koncie. Przekazaliśmy prośbę o przyspieszenie rozpatrzenia reklamacji do odpowiedniego zespołu.

06-10-2024
Wpłatomat nie zaksięgował wpłaty

Witam,
Nie rozumiem jak w takich nagłych przypadkach jak pieniądze na operację dziecka , bank nie proponuje szybkiego rozwiązania sprawy . W dniu dzisiejszym wpłaciłam 11 400zl . Pieniądze muszę wpłaci...

06-10-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy