Odpowiedz

BIK aktualizacja

[ Edytowane ]
Dzień dobry, chce dopytać czy jest jakiś konkretny schemat aktualizacji danych z BIK ? np. w jakie dni ? w momencie składania wniosku kredytowego, w "kroku" pokaż moje zobowiązania widnieją kredyty ratalne(paypo, allegro pay) które
są od ponad tygodnia spłacone (przedterminowo) i do BIK wpłynęła informacja o zamknieciu tych zobowiązań, a w ING aktualizacji nadal brak. Proszę o pomoc i informację. Dziękuję .
Odpowiedz
0 Lajków
kar0715
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
08-04-2024
Wiadomość 1 z 3 (1 155 wyświetleń)

Re: BIK aktualizacja

Takie zobowiązania są widoczne, ponieważ prawdopodobnie spłaciłeś pożyczkę po wygenerowaniu raportów BIK. My jako bank staramy się regularnie aktualizować takie dane. Jeżeli zależy Ci na czasie, polecamy wizytę w naszej placówce bankowej - tam na miejscu będziesz mógł złożyć wniosek, a nasi specjaliści pobiorą aktualny raport BIK. Najbliższą placówkę znajdziesz tutaj: https://www.ing.pl/placowki-oddzialy-bankomaty?type=oddzial. 

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
SebastianM
Moderator
Moderator icon
99
16
03-03-2023
Wiadomość 2 z 3 (1 058 wyświetleń)

Re.: BIK aktualizacja

Złóż reklamacje, później proś się, żeby rozpatrzyli, codziennie Cię będą informować, że analityk już się sprawą zajmuje obecnie, aż stracisz cierpliwość i jak ja złożysz odwołanie do UODO. Dzisiaj po 2 tygodniach próśb na czacie już nie wytrzymałem i idę tą drogą, przynajmniej skuteczną. A czas trwania to może i taki sam jak te odpowiedzi analityków.
Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 3 z 3 (365 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Kredyt hipoteczny_czas analizy

W środę podpisuje umowę... Tyle, że nie z ING, bo mój wniosek ciągle stoi w kolejce do weryfikacji. Ale inne banki nie potrzebują trzech miesięcy na podjęcie decyzji w dość oczywistej sprawie. Mam w I

...

15-07-2024
Remont/przebudowa segmentu na kredyt

Witam

 

Sprawa wygląda następująco. 
Segment 90m2 + garaż. Hipoteka.

 

Chcę zlikwidować ściane nośną garażu w celu powiększenia pow. salonu. Efektem tego z garażu zostanie ''składzik'' o pow. 8m2.

Niestety,

...

15-07-2024
Re: Re.: Bankowość internetowa dla osób małoletnich 6-13 lat

Bardzo dziękuję za pozytywną wiadomość. Tak, rzeczywiście widzę już taką możliwość w Moim ING. Dziękuję za pomoc.

15-07-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy