Odpowiedz

BIK aktualizacja

[ Edytowane ]
Dzień dobry, chce dopytać czy jest jakiś konkretny schemat aktualizacji danych z BIK ? np. w jakie dni ? w momencie składania wniosku kredytowego, w "kroku" pokaż moje zobowiązania widnieją kredyty ratalne(paypo, allegro pay) które
są od ponad tygodnia spłacone (przedterminowo) i do BIK wpłynęła informacja o zamknieciu tych zobowiązań, a w ING aktualizacji nadal brak. Proszę o pomoc i informację. Dziękuję .
Odpowiedz
0 Lajków
kar0715
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
08-04-2024
Wiadomość 1 z 3 (1 165 wyświetleń)

Re: BIK aktualizacja

Takie zobowiązania są widoczne, ponieważ prawdopodobnie spłaciłeś pożyczkę po wygenerowaniu raportów BIK. My jako bank staramy się regularnie aktualizować takie dane. Jeżeli zależy Ci na czasie, polecamy wizytę w naszej placówce bankowej - tam na miejscu będziesz mógł złożyć wniosek, a nasi specjaliści pobiorą aktualny raport BIK. Najbliższą placówkę znajdziesz tutaj: https://www.ing.pl/placowki-oddzialy-bankomaty?type=oddzial. 

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
SebastianM
Moderator
Moderator icon
99
16
03-03-2023
Wiadomość 2 z 3 (1 068 wyświetleń)

Re.: BIK aktualizacja

Złóż reklamacje, później proś się, żeby rozpatrzyli, codziennie Cię będą informować, że analityk już się sprawą zajmuje obecnie, aż stracisz cierpliwość i jak ja złożysz odwołanie do UODO. Dzisiaj po 2 tygodniach próśb na czacie już nie wytrzymałem i idę tą drogą, przynajmniej skuteczną. A czas trwania to może i taki sam jak te odpowiedzi analityków.
Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 3 z 3 (375 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
powiadomienia na iPhonie

Czy jest możliwość wyłączenia powiadomień na iPhonie, ale wybiórczo? No przecież szla'q człowieka może trafić 3-4 razy dziennie kretyńskie reklamy i bezpieczeństwo i inne podobne. 

Potrzebuje tylko pow

...

17-07-2024
Wpłatomat nie wydał pieniędzy mimo błędu transakcji

Witam, dziś dokonywałam wpłaty we wpłatomacie ING. Wpisałam BLIK, włożyłam pieniądze i pojawił się komunikat o błędzie "błąd przetwarzania transakcji". Pieniądze nie wróciły, bo nie otworzyło się to m

...

17-07-2024
Re.: Historia Transakcji - Ukrycie informacji

Saldo konta możesz ukryć w Moim ING w zakładce Ustawienia - Widok - Strona główna.
W tym miejscu możesz zaznaczyć, czy chcesz mieć widoczne informacje na głównej stronie, ile masz pieniędzy.

W historii...

17-07-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy