Kredyty i pożyczki

Odpowiedz

Kredyt w rachunku bieżącym a zmiana właścicielska

Witam,
Posiadam kredyt w rachunku bieżącym dla spółki z o.o. W październiku kończy się umowa, jakie sa szanse na odnowienie jesli nastąpiła zmiana właścicielska w trakcie i nie upłynie 12 miesiecy w momencie odnowienia kredytu. Chciałam delikatnie zwiekszyć limit kredytowy, ale decyzja jest negatywna z powodu tego właśnie wpisu do KRS. Dodam, ze to je przejęłam udziały w firmie a wcześniej przez 15 lat byłam w niej zatrudniona. Teraz mam obawy, że bank nie odnowi kredytu.
Czy miał ktoś podobą sytuacje, wysyłałam już pisma z prośbą o indywidualną analizę, ale otrzymuję informację, że nie jest to możliwe.
Dziękuję za pomoc
Odpowiedz
0 Lajków
jetka3
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
29-06-2024
Wiadomość 1 z 2 (86 wyświetleń)

Re.: Kredyt w rachunku bieżącym a zmiana właścicielska

Chcielibyśmy pomóc, natomiast przez forum nie mamy wglądu w dane w systemie bankowym. Proszę, skontaktuj się w tej sprawie z naszymi specjalistami pod numerem 32 357 00 24. Infolinia jest czynna w dni robocze od 8:00 do 18:00.


-----------------
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Jeśli chcesz szybciej uzyskać odpowiedź, zachęcamy Cię do kontaktu na czacie w Moim ING lub skorzystania z Wirtualnego Asystenta.
Odpowiedz
0 Lajków
MateuszF
Moderator
Moderator icon
549
120
12-04-2017
Wiadomość 2 z 2 (36 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Kredyt w rachunku bieżącym a zmiana właścicielska

Chcielibyśmy pomóc, natomiast przez forum nie mamy wglądu w dane w systemie bankowym. Proszę, skontaktuj się w tej sprawie z naszymi specjalistami pod numerem 32 357 00 24. Infolinia jest czynna w dni...

01-07-2024
Re.: Wysłałem oświadczenie KYC, ale ING zablokował moje konto

Przykro nam, że spotkała Pana taka sytuacja. Na podstawie zgłoszonej reklamacji postaramy się to jak najszybciej dla Pana wyjaśnić. Dodatkowo zachęcam do kontaktu z nami na czacie w Moje ING, doradca ...

01-07-2024
Re.: Brak loginu do konta w umowie

Prosimy o kontakt Twojego rodzica, który zakładał dla Ciebie konto. Może napisać do nas na czacie w Moje ING - jeśli posiada swoją bankowość lub skontaktować się pod numerem 32 357 00 69.

01-07-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy