Kredyty hipoteczne

Odpowiedz

zmiana pracy po podpisaniu umowy o kredyt

witam, 

 

niestety nie udało mi się znlaleźć podobnego wątku na forum dlatego tez pozwolilem  sobie rozpocząć temat.

mianowicie czy po uruchomieniu pierwszej transzy, a przed uruchomieniem kolejnych transz bank może poprosić o zaswiadczenie o zarobkach?

pytam, ponieważ czekam teraz na uruchomienie transzy nr 2 a dostałem lepiej płatną ofertę pracy. 

Czy w takim momencie zmiana pracy nie będzie przeszkodą? Dodam, że w załączniku nr 3 nie ma nic na temat tego ze takie zaświadczenie bedzie potrzebne przed uruchomieniem ktorejkolwiek z transz.

 

pozdrawiam serdecznie

Odpowiedz
0 Lajków
leos
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
20-05-2021
Wiadomość 1 z 5 (4 285 wyświetleń)

Re: zmiana pracy po podpisaniu umowy o kredyt

@leos Decyzję o przyznaniu kredytu podejmujemy na podstawie informacji zawartych we wniosku. Jeśli po otrzymaniu decyzji kredytowej zmieniasz pracę, nie musisz nas o tym informować.
 


***Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
DawidSz
Były moderator
Były moderator icon
225
47
26-11-2018
Wiadomość 2 z 5 (4 194 wyświetleń)

Re: zmiana pracy po podpisaniu umowy o kredyt

Doprecyzuję poprzednią wiadomość - o zaświadczenie o Twoich dochodach możemy poprosić Cię na każdym etapie trwania kredytu. Jednak nie jest to warunek do uruchomienia kolejnej transzy. 
Zgodnie z umową kredytową, powinieneś nas też poinformować o tym, że zmieniłeś pracodawcę. Przepraszam za wcześniejsze, ogólne informacje. 

 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
MartaK
Były moderator
Były moderator icon
672
176
04-09-2015
Wiadomość 3 z 5 (3 995 wyświetleń)

Re: zmiana pracy po podpisaniu umowy o kredyt

Dzień dobry.
Po podpisaniu umowy kredytowej, przed uruchomieniem pierwszej transzy, bank może poprosić zaświadczenie o zarobkach klienta?
Czy może być to warunkiem uruchomienia?
Odpowiedz
0 Lajków
PanKierowca
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
2
0
12-09-2021
Wiadomość 4 z 5 (3 514 wyświetleń)

Re: zmiana pracy po podpisaniu umowy o kredyt

Dostarczenie nam zaświadczenia o dochodach nie może być warunkiem uruchomienia kolejnej transzy. Jednak o sam dokument możemy poprosić Cię w każdej chwili.

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
ElżbietaG
Moderator
Moderator icon
93
16
14-12-2020
Wiadomość 5 z 5 (3 449 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Zapętlony reset aplikacji. Dźwięk powiadomienia

Witaj,
chciałabym pomóc, ale przez Społeczność nie mogę potwierdzić Twoich danych. Jest to ogólny kontakt. Do wyjaśnienia tej sytuacji będzie potrzebne zgłoszenie techniczne. Możemy je przyjąć podczas

...

18-04-2024
Re: ubezpieczenie nieruchomości

Przez Społeczność nie mogę sprawdzić Twojej sytuacji. Jest to ogólny kontakt. Proszę, napisz do nas na czacie w Moim ING od poniedziałku do piątku od 8:00 do 18:00. Specjaliści hipoteczni sprawdzą syt

...

18-04-2024
Re: Zeskanuj i zapłać

Szkoda, byłaby to bardzo przydatna funkcja.

Niestety, ale "Zapłać rachunek ze zdjęcia lub pliku", to zupełnie inna funkcja, zupełnie nieprzydatna dla klienta indywidualnego, który przy kasie w sklepie

...

18-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy