Kredyty hipoteczne

Odpowiedz

Re: zmiana oprocentowania ze zmiennego na stałe

A co pani powie na to, że po prawie miesiącu od złożenia wniosku o przejście na stałe oprocentowanie zadzwoniła do mnie pani z banku z prośbą o świadectwa pracy z poprzedniej firmy, moje i mojej żony?
I jeszcze jedno pytanie.
Ile czasu ma bank na rozpatrzenie wniosku? Bo pani z banku twierdzi że minimum jeden miesiąc. Niestety nie podała jaki jest czas maksymalny.
Odpowiedz
0 Lajków
Grzesiek1
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
2
0
05-07-2022
Wiadomość 11 z 14 (1 625 wyświetleń)

Re: zmiana oprocentowania ze zmiennego na stałe

Na podstawie wstępnej weryfikacji, analityk może faktycznie poprosić o dodatkowe dokumenty potwierdzające dochody i obecną sytuację finansową.

Wnioski staramy się rozpatrywać najszybciej jak jest to możliwe, wiemy, że czas jest tutaj dla Was bardzo ważny. Nie jesteśmy jednak w stanie podać Ci maksymalnego terminu wydania naszej decyzji. 





-----------------
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
AgnieszkaBin
Moderator
Moderator icon
772
171
04-09-2015
Wiadomość 12 z 14 (1 616 wyświetleń)

Re: zmiana oprocentowania ze zmiennego na stałe

Proszę mi w takim razie wyjaśnić po co chcecie dodatkowe dokumenty potwierdzające moje wynagrodzenia (chociaż w świadectwie pracy nie ma podanego wynagrodzenia, a o to zostałem poproszony) skoro razem z żoną mamy konta w waszym banku od samego początku kredytu na które regularnie wpływają nasze wynagrodzenia ?
Bo jak dla mnie to jest ewidentne przeciąganie czasu i szukania pretekstu tylko po to aby odmówić zmiany kredytu na stałe oprocentowanie.
Odpowiedz
0 Lajków
Grzesiek1
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
2
0
05-07-2022
Wiadomość 13 z 14 (1 513 wyświetleń)

Re: zmiana oprocentowania ze zmiennego na stałe

Skontaktuj się proszę w tej sprawie z doradcą, który przyjmował od Ciebie wniosek. Będzie mógł zweryfikować Twoją sytuację. Każdy taki wniosek to indywidualna ocena.


***
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
OlaM
Były moderator
Były moderator icon
81
13
26-05-2021
Wiadomość 14 z 14 (1 471 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: ING nie dba o bezpieczeństwo środków, brak autoryzacji nawet przy przelewach wysokokwotowych

Czyli tak samo potwierdzacie to co pisałem wcześniej, nic tylko piszecie o algorytmie który z bezpieczeństwem nie ma nic wspólnego. Jesteście jedynym bankiem w PL który umożliwia wysłanie przelewu bez

...

28-03-2024
Wakacje kredytowe 2024, dochód

Dzień dobry, czy 13stka wliczana jest do dochodu przy obliczaniu RdD? Czy skoro bank nie wizął jej pod uwagę przy liczeniu zdolności kredytowej, teraz też należy ją pominąć ?

27-03-2024
czas oczekiwania na decyzje

co to znaczy 21 od dnia zlozenia kompletu dokumentow czyli czego w przypadku osoby na umowie o prace? pytam sie o ostateczna decyzje etap 6?

27-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy