Kredyty hipoteczne

Odpowiedz

Re: zmiana oprocentowania ze zmiennego na stałe

A co pani powie na to, że po prawie miesiącu od złożenia wniosku o przejście na stałe oprocentowanie zadzwoniła do mnie pani z banku z prośbą o świadectwa pracy z poprzedniej firmy, moje i mojej żony?
I jeszcze jedno pytanie.
Ile czasu ma bank na rozpatrzenie wniosku? Bo pani z banku twierdzi że minimum jeden miesiąc. Niestety nie podała jaki jest czas maksymalny.
Odpowiedz
0 Lajków
Grzesiek1
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
2
0
05-07-2022
Wiadomość 11 z 14 (1 654 wyświetleń)

Re: zmiana oprocentowania ze zmiennego na stałe

Na podstawie wstępnej weryfikacji, analityk może faktycznie poprosić o dodatkowe dokumenty potwierdzające dochody i obecną sytuację finansową.

Wnioski staramy się rozpatrywać najszybciej jak jest to możliwe, wiemy, że czas jest tutaj dla Was bardzo ważny. Nie jesteśmy jednak w stanie podać Ci maksymalnego terminu wydania naszej decyzji. 





-----------------
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
AgnieszkaBin
Moderator
Moderator icon
773
171
04-09-2015
Wiadomość 12 z 14 (1 645 wyświetleń)

Re: zmiana oprocentowania ze zmiennego na stałe

Proszę mi w takim razie wyjaśnić po co chcecie dodatkowe dokumenty potwierdzające moje wynagrodzenia (chociaż w świadectwie pracy nie ma podanego wynagrodzenia, a o to zostałem poproszony) skoro razem z żoną mamy konta w waszym banku od samego początku kredytu na które regularnie wpływają nasze wynagrodzenia ?
Bo jak dla mnie to jest ewidentne przeciąganie czasu i szukania pretekstu tylko po to aby odmówić zmiany kredytu na stałe oprocentowanie.
Odpowiedz
0 Lajków
Grzesiek1
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
2
0
05-07-2022
Wiadomość 13 z 14 (1 542 wyświetleń)

Re: zmiana oprocentowania ze zmiennego na stałe

Skontaktuj się proszę w tej sprawie z doradcą, który przyjmował od Ciebie wniosek. Będzie mógł zweryfikować Twoją sytuację. Każdy taki wniosek to indywidualna ocena.


***
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
OlaM
Były moderator
Były moderator icon
81
13
26-05-2021
Wiadomość 14 z 14 (1 500 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Zapętlony reset aplikacji. Dźwięk powiadomienia

Witam! Mam dziwny problem z aplikacją Moje ING. Od dzisiaj rana podczas próby włączenia aplikacji, zaczyna się ona szybko odświeżać a przy tym odtwarza się dźwięk jakiegoś powiadomienia i wibracja. (I...

17-04-2024
ubezpieczenie nieruchomości

10 każdego miesiąca ING pobiera mi składkę za ubezpieczenie nieruchomości. 17 kwietnia wypowiedziałem polisę aby zwiększyć wartość nieruchomości i podpisałem nową polisę. Dzień później pobrano mi pono...

17-04-2024
Zeskanuj i zapłać

Witam!

 

Kiedy można się spodziewać wdrożenia bardzo przydatnej funkcji Zeskanuj (QR) i zapłać?

17-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy