Odpowiedz

Re.: brak decyzji ostatecznej

Witam, gdzie znajdę taką rubrykę? --> "analiza ostateczna"

Odpowiedz
0 Lajków
ciekawastotys
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
3
0
17-11-2020
Wiadomość 11 z 15 (2 719 wyświetleń)

Re.: brak decyzji ostatecznej

[ Edytowane ]

@ciekawastotys, analiza ostateczna to etap wniosku kredytowego, o którym poczytasz klikając link poniżej (rozklikaj sobie szczegóły dla każdego etapu, żeby zobaczyć więcej informacji):

https://www.ing.pl/partner/hipoteka/proces-kredytowy 

 

albo znajdziesz ten etap sprawdzając status swojego wniosku kredytowego (numer wniosku uzyskasz u osoby u której składałeś wniosek lub na infolini

https://forms.ingbank.pl/statuswniosku 

m365
Zaprawiony analityk III
Zaprawiony analityk III icon
185
84
18-04-2020
Wiadomość 12 z 15 (2 636 wyświetleń)

Re.: brak decyzji ostatecznej

Dziękuję za odpowiedź. Przyznam jednak, że nie do końca jasne są procedury banku. A na informacje czeka się bardzo długo - mam porównanie. 

 

Mam z kolei jeszcze jedno pytanie.
Dlaczego bank nie informuje klienta o tym, że operat został odrzucony? Według statusu naszego wniosku, na dzień dzisiejszy tj 18.11., jesteśmy wciąż na etapie "5. Podejmujemy decyzje". Skotaktowaliśmy się jednak z Doradcą Kredytowym, ponieważ niepokoił nas fakt, że obecnie według informacji dotyczących procesu kredytowego, ostateczne decyzje podejmowane są dla wniosków 12/13.
Dopiero po zainteresowaniu się doradcy bank udzielił łaskawie takiej informacji.

 
Odpowiedz
0 Lajków
ciekawastotys
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
3
0
17-11-2020
Wiadomość 13 z 15 (2 559 wyświetleń)

Re.: brak decyzji ostatecznej

Dodam tylko, że nasz wniosek zmienił status na pkt 5 "podejmowanie decyzji" dn. 09.11.2020.

Odpowiedz
0 Lajków
ciekawastotys
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
3
0
17-11-2020
Wiadomość 14 z 15 (2 472 wyświetleń)

Re: Re.: brak decyzji ostatecznej

ciekawastotys Przykro mi, że nie otrzymałeś na czas informacji Emotikon: Smutny Na każdym etapie wniosku o jego szczegółach powinien poinformować Cię specjalista, u którego kompletowałeś dokumenty. On otrzymuje szczegóły od analityka kredytowego. 

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
IlonaU
Moderator
Moderator icon
1074
215
07-06-2017
Wiadomość 15 z 15 (2 381 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Analiza wniosku kredyt hipoteczny

26.04.23 - JEST DECYZJA!
Po dokładnie 49 dniach od złożenia wniosku udało się doczekać. Zostało jeszcze podpisanie umowy.
Trzymam kciuki za resztę

26-04-2024
Re: Wakacje kredytowe a ubezpieczenie kredytu

Ustawa nie jest jeszcze podpisana. Na tę chwilę nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć na Twoje pytanie. Również czekamy na informacje w tej sprawie.

26-04-2024
Re: Analiza wniosku kredyt hipoteczny

Trzymam za Was kciuki.

26-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy