Kredyty hipoteczne

Odpowiedz
Highlighted

Stałe oprocentowanie a marża banku po 5 latach

Jeśli wybiorę kredyt ze stałym oprocentowaniem, to po 5 latach bank przedstawi mi nową ofertę ze stałym oprocentowaniem lub będę mogła przejść na opracowanie zmienne. Jeśli po tych 5 latach przejdę na opracowanie zmienne, to w jakiej wysokości będzie marża banku? Taka jak marża przy ofercie oprocentowania zmiennego, która obecnie obowiązuje? Ponoć bank wpisuje marżę do umowy kredytowej, a ja w symulacji ze stałym oprocentowaniem przesłanym przez bank nie mam podanej marży.
Odpowiedz
0 Lajków
Gosia10
Nowy w branży
Nowy w branży icon
1
0
19-11-2020
Wiadomość 1 z 3 (260 wyświetleń)
Highlighted

Re.: Stałe oprocentowanie a marża banku po 5 latach

Wysokość marży jest podana w umowie kredytowej. W moim przypadku przy stałym oprocentowaniu była ona taka sama, jak przy zmiennym w ramach ówczesnej oferty.

czarna666
Nowy w branży
Nowy w branży icon
16
1
01-04-2020
Wiadomość 2 z 3 (182 wyświetleń)
Highlighted

Re.: Stałe oprocentowanie a marża banku po 5 latach

@Gosia10, potwierdzam również, że marża banku jest podana w umowie kredytowej więc z góry wiesz, jak będzie wyglądała sytuacja, gdy przejdziesz z jakiś powodów później na ratę o zmiennym oprocentowaniu.
Odpowiedz
0 Lajków
m365
Zaprawiony analityk
Zaprawiony analityk icon
95
24
18-04-2020
Wiadomość 3 z 3 (177 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: ING żąda bez jakiegokolwiek powodu oświadczeń o źródłach pochodzenia majątku i środków pienię...

wspomniany zapis ustawy brzmi: " badanie źródła pochodzenia wartości majątkowych będących w dyspozycji klienta – w przypadkach uzasadnionych okolicznościami" ergo bank powinien owo "badanie" uzasadnić

...

26-11-2020
Re: Re.: Decyzja wstepna

te 21 dni kalendarzowych to od momentu złożenia wniosku, czy od momentu kiedy zaczął się atap 2? analiza dokumentów??? i jeśli chodzi o 16 dni roboczych to tez ma Pani na myśli od złożenia dokumentów,

...

26-11-2020
Re: Re.: Decyzja wstepna

Anita3 jeśli analityk nie poprosi Cię o dodatkowe dokumenty, często jest tak, że decyzja ostateczna pojawia się po analizie, czyli po około 16 dniach. Ten czas może się zmienić, w zależności od tego i

...

26-11-2020
Najbardziej pomocni użytkownicy